centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 03.06.2004 Koordynator: Tomasz Bykowski

PARTNER KONFERENCJI:

Firma IT-investment Consulting realizuje usługi doradcze w zakresie obsługi ekonomiczno-prawnej inwestycji informatycznych. Główną domeną firmy jest pomiar ROI/TCO w projektach inwestycyjnych w IT. Mierzymy efektywność finansową dużych i średnich inwestycji informatycznych w oparciu o Applied Information Economics (AIE) - aktualnie najbardziej zaawansowaną metodę pomiaru efektów "mierzalnych" i "niemierzalnych" związanych z funkcjonowaniem IT.

Prelegent prowadzący: Ernest Syska - właściciel firmy IT-investment Consulting, doktorant w dziedzinie metod ilościowych w zaawansowanych analizach ekonomicznych, specjalista pomiarów ROI of IT, Total Cost of Ownership, praktyk wielu badań rentowności systemów informatycznych w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. Współpracuje ze światowymi autorytetami dziedziny: Douglasem Hubbardem (USA), Danem Remenyi (Irlandia).


Mówimy o sobie - Architekci Strategii Informacyjnych. Konsultujemy, rozwijamy, doradzamy i wdrażamy. Mamy doświadczenie w prowadzeniu projektów dla wszystkich sektorów gospodarki. Nie zapominamy o innowacyjności, słuchamy naszych klientów. Infovide świadczy zarówno typowy konsulting, jak i pełną realizację inwestycji z zastosowania informatyki w biznesie.
W wykładzie Infovide:
Czy informatyka ma jeszcze znaczenie? Tezy formułowane przez sceptyków wydają się podważać sensowność traktowania informatyzacji jako obszaru o strategicznym znaczeniu dla biznesu.
Czy rzeczywiście informatyzacja jest procesem bez strategicznych konsekwencji? Czy powinniśmy przestać traktować technologie IT jako obszar inwestycji i możemy zacząć traktować je jak prąd w gniazdku, czy wodę w kranie?
Rzetelna analiza efektywności inwestycji IT pozwala wyjść poza chwytliwe tezy felietonistów. Na pewno w informatyce "więcej" nie znaczy "lepiej".
Jak mówi Paul Strassmann, to nie komputery "robią pieniądze" a mądrzy ludzie (computers don't make money - only smart people do). Co znaczy być mądrym inwestując w informatykę - to główny motyw prezentacji.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78