centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 10.02.2009 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Michał Chalastra

Specjalista z zakresu controllingu, budżetowania i zintegrowanych systemów informacyjnych, wykładowca controllingu na Uniwersytecie Gdańskim, członek Rady Programowej czasopisma "Controlling i Rachunkowość Zarządcza" - Wydawnictwo INFOR Warszawa, autor wielu artykułów prezentowanych w tym czasopiśmie. Autor wielu zrealizowanych wdrożeń systemów budżetowania. Konsultant z zakresu controllingu i budżetowania między innymi dla:
- Zakład Energetyczny Wrocław S.A. we Wrocławiu - konsultacje w trakcie wdrożenia systemu controllingu i SAP
- Elektromontaż Poznań S.A. w Poznaniu
- Pomorska Spółka Gazownicza S.A. w Gdańsku - konsultacje w trakcie wdrożenia systemu SAP
- Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. w Pabianicach


Witold Kilijański

Witold Kilijański

Prezes CONTROLLING SYSTEMS, ma 36 lat, jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (dyplom w 1995 z wyróżnieniem), od 1995 zawodowo zajmuje się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw - początkowo systemami typu ERP i HR (w latach 1995 - 2002 pracował w TETA SA kolejno jako Handlowiec, Dyrektor ds. Marketingu, Dyrektor ds. Strategii, Członek Zarządu).
Od 2002 Prezes i współzałożyciel CONTROLLING SYSTEMS - firmy software'owej, wyspecjalizowanej w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych, wspomagających prowadzenie controllingu i analiz ekonomicznych w przedsiębiorstwie. Klientami CONTROLLING SYSTEMS są takie Firmy, jak np. TORFARM SA, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLSKA, THYSSENKRUPP ENERGOSTAL, BASELLORLEN POLIOLEFINS, TVN SA, czy KOELNER SA.
W ciągu niecałych 3 lat CONTROLLING SYSTEMS zdobył status MICROSOFT GOLD CERTIFIED PARTNER (najwyższy możliwy poziom partnerstwa technologicznego MICOROSOFT, potwierdzający wysokie kompetencje w tworzeniu oprogramowania). Do końca 2007 roku firma przeprowadziła z sukcesem ponad 50 wdrożeń swojego rozwiązania - systemu EURECA w firmach, działających w całej Europie.
Artykuły Witolda Kilijańskiego systematycznie ukazują się w mediach fachowych (przede wszystkim CONTROLLING I RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA), w miarę wolnego czasu prowadzi także zajęcia ze studentami. Jego hobby to narciarstwo, turystyka górska i kajakowa, a przede wszystkim... gotowanie.
Jego dewizą jako Prezesa jest "primus inter pares" - twierdzi, że inaczej nie da się zarządzać innowacyjną Firmą.


Renata Łukasik

W 1995 ukończyła studia na wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej na kierunku Informatyka Stosowana. W 2004 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość Finansowa i Zarządcza w Szkole Głównej w Warszawie.
Od 1995 zatrudniona w Macrologic (MacroSoft) związana z wdrożeniami systemów klasy ERP dla średnich firm. Od 2004 Szef Produktu obszaru Finanse i Controlling - odpowiedzialna za rozwój aplikacji związanych z tym obszarem. Konsultant w wielu projektach handlowych i wdrożeniowych rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem. Od 2007 Dyrektor ds. oprogramowania użytkowego.
Juror konkursu "Controller Roku" organizowanego już po raz drugi wraz z wydawnictwem INFOR.


Edyta Szarska

Edyta Szarska

Absolwentka studiów doktoranckich SGH w Warszawie. Ekspert w dziedzinie finansów i controllingu z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym głównie w branży Yellow Pages, telefonii stacjonarnej i komórkowej.
Nadzorowała projekty wdrożenia zaawansowanych narzędzi controllingu w zakresie merytorycznym i informatycznym działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej. Uczestniczyła w procesie tworzenia i sprzedaży spółki akcyjnej największej w Polsce grupy kapitałowej.
Autorka artykułów publikowanych w prasie fachowej ("Controlling i Rachunkowość Zarządcza", "CFO Magazyn Finansistów"), redaktor prowadząca Klubu CFO przy wydawnictwie International Data Group Poland SA, przygotowująca merytoryczne tematyki spotkań najwyższego szczebla finansów. Wykładowca w firmie szkoleniowo-doradczej Nord Controlling. Sympatyk Koła Praktyków Controllingu w Warszawie, działającego przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Controllerów ICV.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78