centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 29.10.2009 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Michał Chalastra

Michał Chalastra

Specjalista z zakresu controllingu, budżetowania, rachunkowości zarządczej i zintegrowanych systemów informacyjnych. Wykładowca controllingu, i finansów przedsiębiorstw - studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim. Członek Rady Programowej czasopisma "Controlling i Rachunkowość Zarządcza" - Wydawnictwa INFOR PL Warszawa, autor wielu artykułów prezentowanych w tym czasopiśmie. Autor licznych referatów z zakresu controllingu. Autor materiałów i prowadzący szkolenia z zakresu controllingu w firmach Nord Controlling z Gdyni oraz Warszawskiej Szkole Controllingu - INFOR PL.

Wdrożenia systemu budżetowania na zasadach controllingu:
ELEKTROCIEPŁOWNIE WYBRZEŻE S.A. Gdańsk
Wdrożenie systemu budżetowania
KOPALNIA WĘGLA BRUNATNEGO "BEŁCHATÓW" S.A. w Bełchatowie
Wdrożenie systemu budżetowania
ENERGETYKA KALISKA S.A. w Kaliszu
Wdrożenie systemu budżetowania
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych "PLAST - BOX" S. A. Słupsk
Budżetowanie i rachunek kosztów działań ABC w produkcji
MACROLOGIC SA Warszawa
Rachunek kosztów z elementami ABC
TP DITEL S.A. Warszawa
Wdrożenie systemu budżetowania
Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Gdańsk
Opracowanie koncepcji rachunku kosztów na potrzeby wdrożenia systemu zintegrowanego
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa
Opracowanie koncepcji wdrożenia controllingu
WYTWÓRNIA NAPOJÓW "JURAJSKA" SP Myszków
Wdrożenie systemu budżetowania
YOUNG DIGITAL POLAND S.A. Gdańsk
Wdrożenie systemu budżetowania i rachunku kosztów
Szpital Marynarki Wojennej - Gdańsk
Rachunek kosztów z elementami ABC oraz budżetowanie - projekt w realizacji
RUBO Sp. z o.o. Rumia
Wdrożenie systemu motywacyjnego opartego na parametrach ekonomicznych
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "IGLOTECH" S. J. Kwidzyn
Wdrożenie systemu budżetowania
PEC Katowice Sp. z o.o. w Katowicach
Wdrożenie systemu budżetowania
LUMAG Sp. z o.o. Budzyń
Wdrożenie systemu budżetowania
GAZOPROJEKT S.A. Wrocław
Wdrożenie systemu budżetowania
BAZY i SYSTEMY BANKOWE Sp. z o.o. Bydgoszcz
Wdrożenie systemu budżetowania
HUTA SZKŁA "WOŁOMIN" S.A.
Wdrożenie systemu budżetowania
Plum Sp. z o.o. Białystok
Opracowanie koncepcji wdrożenia controllingu i rachunku kosztów
UNIONTEX S.A. Łódź
Wdrożenie systemu budżetowania
Zakład Flexodruku "DRUKPOL" Nowy Dwór Maz.
Wdrożenie systemu budżetowania
WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o. Tuchów
Opracowanie koncepcji biznesowej zarządzania firmą

Audyty systemu controllingu:
Comercial Union S.A. - Warszawa
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Pabianice
Telekomunikacja Polska S.A. w Warszawie - Pion Informatyki
Wytwórnia Napojów "Jurajska" SP Myszków
Scanclimber S.A. Gniezno - audyt w zakresie rachunku kosztów

Referencje specjalne:
Nagrodzone wdrożenia w konkursie na controllera roku organizowanym przez firmę INFOR PL.
ELEKTROCIEPŁOWNIE WYBRZEŻE S.A. Gdańsk - I miejsce 2008 rok
LUMAG Sp. z o.o. Budzyń - II miejsce 2008 rok


Mariusz Godlewski

Od 1997 roku zatrudniony w Macrologic (MacroSoft) związany z wdrożeniami systemów klasy ERP dla średnich firm. Od 2006 roku uczestniczy w projektach związanych z doradztwem oraz wdrażaniem systemów rachunkowości zarządczej. Konsultant w wielu projektach handlowych i wdrożeniowych rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem. Od 2007 roku specjalizuje się we wdrożeniach systemów Business Intelligence.


Witold Kilijański

Witold Kilijański

Prezes CONTROLLING SYSTEMS, ma 36 lat, jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (dyplom w 1995 z wyróżnieniem), od 1995 zawodowo zajmuje się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw - początkowo systemami typu ERP i HR (w latach 1995-2002 pracował w TETA SA kolejno jako Handlowiec, Dyrektor ds. Marketingu, Dyrektor ds. Strategii, Członek Zarządu).
Od 2002 Prezes i współzałożyciel CONTROLLING SYSTEMS - firmy software'owej, wyspecjalizowanej w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych, wspomagających prowadzenie controllingu i analiz ekonomicznych w przedsiębiorstwie. Klientami CONTROLLING SYSTEMS są takie Firmy, jak np. TORFARM SA, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLSKA, THYSSENKRUPP ENERGOSTAL, BASELLORLEN POLIOLEFINS, TVN SA, czy KOELNER SA.
W ciągu niecałych 3 lat CONTROLLING SYSTEMS zdobył status MICROSOFT GOLD CERTIFIED PARTNER (najwyższy możliwy poziom partnerstwa technologicznego MICOROSOFT, potwierdzający wysokie kompetencje w tworzeniu oprogramowania). Do końca 2007 roku firma przeprowadziła z sukcesem ponad 50 wdrożeń swojego rozwiązania - systemu EURECA w firmach, działających w całej Europie.
Artykuły Witolda Kilijańskiego systematycznie ukazują się w mediach fachowych (przede wszystkim CONTROLLING I RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA), w miarę wolnego czasu prowadzi także zajęcia ze studentami. Jego hobby to narciarstwo, turystyka górska i kajakowa, a przede wszystkim ... gotowanie.
Jego dewizą jako Prezesa jest "primus inter pares" - twierdzi, że inaczej nie da się zarządzać innowacyjną Firmą.


Małgorzata Latuszek

Jest Prezesem Zarządu Columb Technologies S.A, firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań Business Intelligence. Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Uczestniczka licznych szkoleń krajowych i międzynarodowych, m.in. Leadership Academy w Nagano w Japonii, Trainer Prime Course w Las Vegas w USA. Posiada tytuł Microsoft Certified Professional.
Prowadziła ponad 100 projektów informatycznych, dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz dla międzynarodowych korporacji. Autorka wielu audytów przedwdrożeniowych i strategicznych opracowań zastosowania IT w controllingu i zarządzaniu - w tym badań na temat zwrotu z inwestycji (ROI) w rozwiązania Business Intelligence. Posiada bogate doświadczenie w zakresie skutecznego wdrażania rozwiązań do controllingu sprzedaży, analizy rentowności i efektywności przedsiębiorstw. Aktywnie działa w międzynarodowej organizacji Junior Chamber International - w latach 2004-2005 Prezes Dolnośląskiego oddziału JCI.


Artur Raciniewski

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 2004 roku pracuje w firmie DomData zajmującej się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Od początku kariery zawodowej specjalizuje się we wdrożeniach standardowych oraz dedykowanych rozwiązań w obszarze controllingu oraz analityki biznesowej. Konsultant wiodący oraz kierownik projektu w wielu przedsięwzięciach analitycznych oraz wdrożeniowych. Od 2009 roku pełni funkcję Kierownika Zespołu Konsultingu BI zajmującego się tworzeniem rozwiązań biznesowych wspierających zarządzanie w oparciu o system InForum Business Intelligence dla klientów w Polsce oraz w krajach Europy Zachodniej.


Edyta Szarska

Edyta Szarska

Absolwentka studiów doktoranckich SGH w Warszawie. Ekspert w dziedzinie finansów i controllingu z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym głównie w branży Yellow Pages, telefonii stacjonarnej i komórkowej.
Nadzorowała projekty wdrożenia zaawansowanych narzędzi controllingu w zakresie merytorycznym i informatycznym działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej. Uczestniczyła w procesie tworzenia i sprzedaży spółki akcyjnej największej w Polsce grupy kapitałowej.
Autorka artykułów publikowanych w prasie fachowej ("Controlling i Rachunkowość Zarządcza", "CFO Magazyn Finansistów"), redaktor prowadząca Klubu CFO przy wydawnictwie International Data Group Poland SA, przygotowująca merytoryczne tematyki spotkań najwyższego szczebla finansów. Wykładowca w firmie szkoleniowo-doradczej Nord Controlling. Sympatyk Koła Praktyków Controllingu w Warszawie, działającego przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Controllerów ICV.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78