centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 15.12.2009 Koordynator: Agata Soboń

PRELEGENCI

Sławomir Ciupa

Sławomir Ciupa

Wspólnik Kancelarii Prawniczej Ciupa Figat i Wspólnicy, radca prawny. Zajmuje się prawem własności intelektualnej i przemysłowej, mediów i marketingu, ochrony konkurencji i konsumentów, pracy. Opublikował szereg książek i artykułów w prasie prawniczej i branżowej. Występował w konferencjach, seminariach i szkoleniach organizowanych przez Instytut Zarządzania, Software Konferencje, Software Wydawnictwo, Institute for International Research, European Network Security Institute, Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego, ProMarka Polskie Stowarzyszenie Wytwórców Produktów Markowych, Wydawnictwo C.H. Beck, Wydawnictwo Infor, Midwest Business Training.
Dorota Hołubiec

Dorota Hołubiec

Partner Smart Communication Group. Od kilkunastu lat specjalizuje się w marketingu, customer sevice , tworzeniu strategii i sprzedaży usług profesjonalnych. Jest jedną z pierwszych osób w Polsce, która z sukcesami zajmuje się marketingiem usług prawnych. Wiedzą i doświadczeniem wspierała budowę pozycji rynkowej renomowanych firm prawniczych. Ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe, a jej profesjonalizm doceniany jest zarówno przez polskie jak i międzynarodowe środowisko prawnicze i marketingowe.
Swoim know-how dzieli się z czytelnikami w licznych publikacjach na łamach takich pism jak Kancelaria, Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Monitor Prawniczy, Dziennik, Manager, The Warsaw Voice i innych. Dorota Hołubiec aktywnie uczestniczy w debatach środowiska prawniczego, prestiżowych konferencjach, warsztatach i szkoleniach związanych z tematyką marketingu usług prawnych.
Jest absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej (SGH). Ukończyła również studia doktorskie na Uniwersytecie Warszawskim (UW).
Jest członkiem międzynarodowej organizacji Professional Services Marketing Group (PSMG) i Polish Professional Women Network.


Adrian Kaczor

Adrian Kaczor

Manager ds. Kluczowych Klientów w Ideo Sp. z o.o. Z agencją związany od 4 lat. Początkowo pracował w dziale IT na stanowisku projektant aplikacji internetowych. Obecnie, posiadając bogate doświadczenie i wiedzę techniczną pracuje dla kluczowych klientów Ideo. Współpracował m.in. z: ING Real Estate Development Sp. z o.o., LexisNexis Polska Sp. z o.o., Polską Izbą Ubezpieczeń, Raiffeisen Bank Polska S.A., INTERIA.PL S.A., Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, Asseco Poland S.A., Kancelarią Wardyński i Wspólnicy Sp. k.


Dr Arwid Mednis

Arwid Mednis

Radca prawny, partner w Kancelarii Wierzbowski Eversheds. Specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym i prawie ochrony danych osobowych. Stoi na czele zespołu zajmującego się klientami francuskojęzycznymi. W latach 1991 - 2000 reprezentował Polskę w Komitecie ds. Ochrony Danych Osobowych w Radzie Europy w Strasbourgu, w latach 1998-2000 r. był przewodniczącym tego Komitetu. Jest autorem wielu publikacji z zakresu ochrony danych osobowych, e-biznesu, prawa telekomunikacyjnego i prawa administracyjnego.
Grzegorz Sibiga

Grzegorz Sibiga

Dr prawa, adiunkt w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, wykładowca w Krajowej Szkole Administracji Publicznej (KSAP) oraz doradca w Kancelarii Traple, Konarski, Podrecki. Aktualnie ekspert prawny m.in. w 1) Zespole ds. Usuwania Barier Prawnych i Proceduralnych w e-Administracji przy Komitecie Rady Ministrów ds. Informatyzacji i Łączności, 2) Stowarzyszeniu Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, 2) Komitecie Bezpieczeństwa Biznesu Krajowej Izby Gospodarczej. Autor licznych publikacji dotyczących dostępu do informacji publicznej, ochrony danych osobowych oraz prawnych zagadnień e-urzędu. Członek rad programowych czasopism poświęconych problematyce zastosowania nowych technologii ("Prawo nowych technologii", "IT w administracji", "Elektroniczna Administracja"). W przeszłości m.in. inspektor oraz dyrektor departamentu rejestracji zbiorów danych osobowych w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Uczestniczył także jako ekspert w programach organizacji pozarządowych dotyczących dostępności informacji oraz zastosowania informatyki w administracji publicznej (Instytut Spraw Publicznych, Transparency International Polska).


Dr Ryszard Sowiński

Związany od 1993 roku ze światem konsultingu.
Zajmuje się zarządzaniem strategicznym, marketingiem i rozwojem działalności kancelarii prawnych. Doktor nauk prawnych, doradca podatkowy, pracownik naukowy na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Dyrektor zarządzający w kancelarii Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna spółka komandytowa.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78