centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 12.05.2009 Koordynator: Magdalena Kowalska

PRELEGENCI

Michał Fajst

Dr nauk prawnych, kryminolog, pracownik Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członek Polskiego Towarzystwa Kryminologicznego im. St. Batawii oraz Stowarzyszenia Interwencji Prawnej.


Wojciech Głąb

Wojciech Głąb

Związany z branżą IT od 11 lat, w czasie których zajmował się projektowaniem, wdrażaniem, zarządzaniem i sprzedażą zintegrowanych rozwiązań informatycznych i biznesowych, bazujących na produktach firm takich jak: Microsoft, Novell, SCO, Great Plains Software, CA, Alcatel, Cisco, 3Com, Compaq, IBM, HP.
Od ponad 7 lat w firmie Microsoft Sp. z o.o., przez 4 lata pełnił funkcję Systems Engineer zajmując się przedsprzedażnym wsparciem technicznym z zakresu rozwiązań dla infrastruktury. Kolejne 2,5 roku - jako Business Productivity Advisor oraz Solutions Senior Architect - specjalizował się w rozwiązaniach wspierających pracowników merytorycznych. Obecnie na stanowisku Business Solutions Professional aktywnie uczestniczy w doradztwie, promowaniu i sprzedaży biznesowych rozwiązań Microsoft dla rynku Enterprise w zakresie rozwiązań portalowych, wsparcia pracy grupowej oraz zarządzania wiedzą i procesami biznesowymi.
Doświadczenie zawodowe to m.in. udział w takich projektach, jak: informatyzacja Telekomunikacji Polskiej SA, Grupy Kęty czy Grupy Żywiec, budowa Wrót Małopolski, budowa systemów intranetowych w BRE Bank SA, Polkomtel SA, Bank Ochrony Środowiska czy Wyborowa SA.


Berenika Kaczmarek

Doktorantka w Zakładzie Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikant adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. W styczniu 2008 r. została powołana na członka zespołu problemowego Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego ds. elektronicznego postępowania upominawczego. Była na stypendium naukowym w Niemczech (Ernst Moritz Arndt Universität w Greifswaldzie). Absolwentka Deutsch-Polnische Rechtsschule (Uniwersytet Humboldta w Berlinie, Uniwersytet Wrocławski). Autorka kilkunastu prac z zakresu możliwości wykorzystania komunikacji elektronicznej w postępowaniu cywilnym.


Sylwia Kotecka

Sylwia Kotecka

Doktorantka w Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (http://cbke.prawo.uni.wroc.pl) na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jej naukowe zainteresowania koncentrują się wokół zagadnień prawnych związanych z informatyzacją administracji publicznej. Specjalizuje się w zakresie możliwości wykorzystania nowych technologii dla usprawnienia pracy sądów, a zwłaszcza przebiegu postępowania cywilnego. Pod kierunkiem prof. dra hab. Jacka Gołaczyńskiego przygotowuje rozprawę doktorską na temat elektronicznych pism procesowych w prawie postępowania cywilnego.Arkadiusz Lach

Arkadiusz Lach

Doktor nauk prawnych, radca prawny, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Specjalizuje się w prawie nowych technologii i prawie europejskim. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych, w tym monografii Dowody elektroniczne w procesie karnym (Toruń 2004). Współautor opracowania International Electronic Evidence (Londyn 2008). Członek komitetu redakcyjnego czasopisma Digital Evidence and Electronic Signatures Law Review. Ekspert Komisji Europejskiej.


Paweł Wróblewski

Absolwent Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Systemy wyszukiwania danych i analizy kryminalnej są jego pasją. Fascynują go najnowsze osiągnięcia z obszaru przeszukiwania danych i ewolucji technologii internetowych, zwłaszcza nowa generacja systemów klasy Business Intelligence, która rozszerza dotychczasowe możliwości tych narzędzi o analizy danych tekstowych, także analizy lingwistyczne. Jako architekt oprogramowania odpowiada za rozwój produktów klasy Enterprise Search w firmie ABG. Uczestniczy w tworzeniu pionierskich na rynku polskim rozwiązań pozwalających na łączną analizę danych tekstowych i strukturalnych, charakteryzujących się imponującą wydajnością i innowacyjnością.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78