centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 14.01.2010 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Sławomir Ciupa

Sławomir Ciupa

Wspólnik Kancelarii Prawniczej Ciupa Figat i Wspólnicy, radca prawny. Zajmuje się prawem własności intelektualnej i przemysłowej, mediów i marketingu, ochrony konkurencji i konsumentów, pracy. Opublikował szereg książek i artykułów w prasie prawniczej i branżowej. Występował w konferencjach, seminariach i szkoleniach organizowanych przez Instytut Zarządzania, Software Konferencje, Software Wydawnictwo, Institute for International Research, European Network Security Institute, Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego, ProMarka Polskie Stowarzyszenie Wytwórców Produktów Markowych, Wydawnictwo C.H. Beck, Wydawnictwo Infor, Midwest Business Training.
Xawery Konarski

Xawery Konarski

Adwokat, wspólnik w Kancelarii Prawnej Traple Konarski Podrecki, nadzoruje prace departamentu IT i TMT. Ekspert prawny Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) oraz Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jako ekspert brał udział w pracach legislacyjnych nad szeregiem ustaw z zakresu prawa nowych technologii. Nominowany w polskich i zagranicznych rankingach prawników specjalizujących się w IT/TMT, m.in. w 2008 r. wyróżniony w Legal Media Group Guide to the World's Leading Technology, Media&Telecommunications Lawyers. Brał udział w szeregu projektach IT i ICT, realizowanych dla polskich i zagranicznych podmiotów.


Magdalena Kowalska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. W przeszłości pracownik naukowy Instytutu Nauk Prawnych PAN i SGGW, a także kierownik projektów i doradca prywatyzacyjny. Specjalista w dziedzinie zarządzania i restrukturyzacji podmiotów gospodarczych sektorze MSP. Od 2007 rok właściciel firmy szkoleniowej i doradczej Softlex Law and Software Quality Consulting. Zajmuje się prawnymi aspektami jakości oprogramowania, prelegentka na konferencjach informatycznych.
Prawdopodobnie, jako jedyny prawnik w Polsce posiada międzynarodowy certyfikat w zakresie testowania oprogramowania komputerowego Software Testing Foundation wydawany przez International Software Testing Qualification Bard.


Krzysztof Siewicz

Prawnik w kancelarii Grynhoff Woźny Maliński i doktorant Leiden University w Holandii. Koordynator prawny Creative Commons Polska, autor bloga o prawnych aspektach wolnego oprogramowania (http://ksiewicz.net). Specjalizuje się w prawie nowych technologii.


Dariusz Stefaniuk

Właściciel dynamicznie rozwijającej się firmy informatycznej CSC (Computer Systems & Consulting) zajmującej się zarówno dostarczaniem rozwiązań informatycznych jak również doradztwem w zakresie aspektów związanych z jakością oprogramowania. Od początku kariery zawodowej jest związany z informatyką, gdzie m.in. brał udział we wdrażaniu dużych systemów informatycznych. Posiada wieloletnią praktykę nabytą podczas realizacji projektów informatycznych (m.in. udział w pracach przygotowawczych i wdrożeniowych systemu ERP) zarówno dla sektora edukacyjnego jak również bankowego i ubezpieczeniowego. Od kilku lat pełni aktywny udział jako prelegent na konferencjach informatycznych w Polsce jak również za granicą.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78