centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 29.04.2010 Koordynator: Agata Soboń

PRELEGENCI

Bartosz Berliński

Bartosz Berliński

Od kilku lat specjalizuje się w SEM (Marketing w Wyszukiwarkach) z naciskiem na SEO (Pozycjonowanie Stron i Optymalizacja). Odpowiada za planowanie i realizację kampanii reklamowych, analizę efekywności i optymalizację działań marketingowych, pozycjonowanie serwisów techniką Long Tail m.in. grupy Allegro.pl. Współautor badań i publikacji z zakresu SEM/Web Analytics. Współwłaściciel firmy doradczej MaxROY.com zajmującej się konsultingiem w zakresie SEM (ang. search engine marketing). Interesuje się psychologią zachowań użytkowników wyszukiwarek.


Katarzyna Drewnowska-Toczko

Katarzyna Drewnowska-Toczko

Rzeczniczka prasowa Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu, absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, studentka Edukacji Artystycznej na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Redaktorka tekstów prasowych na stronach www toruńskiego Centrum, a także autorka treści newsletterów CSW. Tłumaczka, edukatorka, akcydentalny copywriter. Uzależniona od blogów, nie tylko tych o tematyce kulturalnej.


Ryszard W. Kluszczyński

Ryszard W. Kluszczyński

Profesor dr hab. nauk humanistycznych. Na Uniwersytecie Łódzkim kieruje Katedrą Mediów i Kultury Audiowizualnej a w niej Zakładem Mediów Elektronicznych. Profesor w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 2003 roku wykłada także w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W latach 2001-2006 profesor Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zajmuje się problematyką sztuki nowych mediów, teorią sztuki, sztuką alternatywną (awangardą), jak również zagadnieniami cyberkultury oraz społeczeństwa informacyjnego i sieciowego. Uprawia też krytykę artystyczną. W latach 1990-2001 kurator filmu, wideo i sztuk multimedialnych w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, autor wielu międzynarodowych wystaw i projektów artystycznych. Kurator Międzynarodowego Biennale Sztuki Współczesnej, Poznań 2010.
Członek Inter-Society for Electronic Art, Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Sztuki (AICA), Komitetu Nauk o Kulturze Polskiej Akademii Nauk, Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego.
Opublikował m.in. książki: Sztuka interaktywna. Od dzieła-instrumentu do interaktywnego spektaklu, Warszawa 2010; Społeczeństwo informacyjne. Cyberkultura. Sztuka multimediów, Kraków 2001 (wydanie 2: 2002); Film - wideo - multimedia. Sztuka ruchomego obrazu w erze elektronicznej, Warszawa 1999 (wydanie 2: Kraków 2002); Obrazy na wolności. Studia z historii sztuk medialnych w Polsce, Warszawa 1998; Awangarda. Rozważania teoretyczne, Łódź 1997; Film - sztuka Wielkiej Awangardy, Łódź-Warszawa 1990.


Dominik Pokornowski

Dominik Pokornowski

Absolwent Filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, studiów podyplomowych z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Obecnie na stanowisku PR'owca i menadżera projektów w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Należy również do grupy ekspertów przy projekcie informatycznym "e-Kultura w Kujawsko - Pomorskim". Aktywny obserwator rozwoju Internetu od 1995 roku. Koordynator licznych projektów internetowych, w tym projektu informatyzacji i budowy dużej platformy portalowej dla Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.Stanisław Słomiński

Rocznik 1979, specjalista z zakresu technologii internetowych oraz multimedialnych. Studiował Ekonomie i Handel Zagraniczny w warszawskiej Wyższej Szkole Handlu i Prawa. Współpracował z firmami w zakresie tworzenia, pozyskiwania i wydawania kontentu internetowego. Kilkuletni współpracownik platformy iTVP Telewizji Polskiej. Od roku współpracuje z firma Stage & Design zajmujaca sie projektowaniem ekspozycji stałych i czasowych w zakresie wykorzystania i produkcji technik multimedialnych. Prywatnie zapalony off-golfista.


Marcin Wójcik

Absolwent animacji kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po lekturze m.in. "Cyfrowego życia" Nicholasa Negroponte jego credo to - wierzę w bloga, co zaowocowało nagrodą Bloger Roku 2006 za prowadzenie krakoff.info. Przeszedł edukację korporacyjną pracując w Onet.pl. Od dwóch lat sprawuje pieczę nad internetowym rozwojem Małopolskiego Instytutu Kultury. Aktywnie współpracuje z trzecim sektorem oraz wspiera inicjatywy obywatelskie w sieci.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78