centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 28.06.2011 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Bohdan Garstecki

Bohdan Garstecki

Jest trenerem, konsultantem i certyfikowanym coachem biznesowym (ICF ACC). Specjalizuje się w zagadnieniach sprzedaży, negocjacji i prezentacji oraz strategicznego i operacyjnego zarządzania biznesem.
Jest też właścicielem firmy Maxus Net Communications Sp. z o.o. specjalizującej się w usługach IT.
Prowadzi szkolenia z zakresu efektywności pracy menedżera, zarządzania priorytetami, przywództwa, wykorzystania czasu, podejmowania decyzji, negocjacji, zarządzania strategicznego w biznesie, sprzedaży i zarządzania sprzedażą oraz zarządzania projektami.
Przed rozpoczęciem swojej praktyki jako trener i coach, przez około 15 lat pracował w korporacjach w branży IT na stanowiskach związanych z zarządzaniem, sprzedażą i marketingiem. Praktyka operacyjna od stanowiska Dyrektora ds. Sprzedaży w ICL Poland, przez pracę na stanowisku Dyrektora Generalnego w firmie Xerox Poland i Dyrektora ds. Marketingu w Xerox Europe do stanowiska Prezesa Zarządzającego w firmie Softbank S.A., pozwoliła Bohdanowi Garsteckiemu nabyć szerokie doświadczenie biznesowe, które skonsolidował przez uczestnictwo w kursach prowadzonych przez INSAED i Cranfield School of Management.
Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej i byłym pracownikiem Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku.


Xawery Konarski

Xawery Konarski

Adwokat, wspólnik w Kancelarii Prawnej Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy nadzoruje prace dla kilkudziesięciu podmiotów z branży IT i TMT.
Ekspert prawny Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT), Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU), Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego (SMB) oraz Związków Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jako ekspert środowisk gospodarczych brał udział w pracach legislacyjnych nad szeregiem ustaw z zakresu prawa nowych technologii. Arbiter Sądu Polubownego ds. domen internetowych przy PIIT. Autor lub współautor pozycji naukowych z zakresu prawa danych osobowych i prawa nowych technologii, w tym książek: "Internet i prawo w praktyce" (2002), "Komentarz do ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (2004), "Prawo marketingu bezpośredniego" (2009).
W 2010 r. nominowany jako ekspert z Polski w Legal Media Group Guide to the World's Leading Technology Media&Telecommunications Lawyers. Rekomendowany prawnik w kategorii "Telekomunikacja Media Technologie" (ranking kancelarii prawnych: "Rzeczpospolita" 2010 oraz "Forbes", 2010).

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78