centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 01.06.2011 Koordynator: Iwona Nowosielska

PRELEGENCI

Dr Tomasz Jończyk

Tomasz Jończyk

Dyrektor Departamentu Rozliczeń oraz Dyrektor linii biznesowej rozliczenia międzybankowe w Krajowej Izbie Rozliczeniowej S.A. Odpowiedzialny za biznesowe funkcjonowanie i rozwój systemów rozliczeniowych ELIXIR® i EuroELIXIR, a także innych powiązanych z rozliczeniami usług, w tym OGNIVO (Witryna do wymiany informacji związanych z rozliczeniami) oraz SWIFT. Członek Rady Bankowości Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Uczestnik zespołów problemowych w ZBP.
Ukończył informatykę w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Doktor nauk ekonomicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowca Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie. Zainteresowania naukowe obejmują m.in. handel elektroniczny, w szczególności bankowość elektroniczną.


Wiesław Kotecki

Wiesław Kotecki

Prezes UseLab Sp. z o.o. - spółki badawczo-doradczej zajmującej się user-experience, usability i architekturą informacji.
Praktyk z 5 letnim doświadczeniem. W UseLab odpowiedzialny za marketing i sprzedaż oraz doradztwo kluczowym klientom w obszarze budowania i wdrażania strategii User Experience.
Doradzał kluczowym klientom spółki: w Polsce: m.in Bank BGŻ, Fortis Bank, BZ WBK Leasing, mBank, Bank Handlowy, ING, ING OFE, Rabobank, Allianz Direct, AXA, Multibank, Giełda Papierów Wartościowych, Agora, Media Regionalne, Longman Pearson, Plus GSM, SES-Astra, Telewizja Polska, Wolters Kluwer Polska, Netia, Procter&Gamble, Polskie Książki Telefoniczne, Centrum Nauki Kopernik i zagranicą: Fat DUX (Dania), Foviance (Wlk. Brytania), Webnographer (Wlk. Brytania),Kirowski (Węgry), Enracha (Hiszpania), Hotels.com (USA), UID (Niemcy), Tochka.net (Ukraina).
Kilka dodatkowych informacji:
- W 2008 r. współpracownik zespołu Doradców Strategicznych przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
- Od 2010 r. członek komitetu organizacyjnego European Information Architecture Summit (EuroIA)
- Wykładowca w Szkole Głównej Handlowej, Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
W czasie wolnym interesuje się podróżami i gotowaniem.


Sebastian Malahfji

Sebastian Malahfji

Odpowiada za rozwój bankowości mobilnej w Raiffeisen Bank Polska S.A.. Swoją przygodę z bankowością mobilną zaczął 5 lat temu od wsparcia w budowie serwisu R-Mobile. Następnie współtworzył wizję Mobilnego Banku, którą do dnia dzisiejszego rozwija.Rafał Miłkowski

Rafał Miłkowski

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Twórca szeregu koncepcji rozwiązań informatycznych dla sektora usług finansowych. Dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie architektury i budowy złożonych systemów IT. Brał udział w największych przedsięwzięciach informatycznych, takich jak KSI ZUS czy ZSK w NBP. Specjalizuje się w dziedzinie integracji aplikacji (EAI, B2B, SOA). Twórca koncepcji Platformy Integracyjnej w NBP (message-driven SOA).
W firmie Tieto Poland Sp. z o.o. współtworzy strategię rozwoju produktów i usług dla sektora bankowo-finansowego.


Bogdan Pilawski

Bogdan Pilawski

Doktor nauk ekonomicznych, informatyk z blisko 35 letnią praktyką w przemyśle i bankowości. Główny specjalista z zakresu strategii i architektury informatycznej w Banku Zachodnim WBK i wykładowca akademicki. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego i jego Izby Rzeczoznawców, członek Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej i członek Rady Programowej Konferencji "Tvorba Softwaru" w Ostrawie (Republika Czeska). Autor licznych opracowań fachowych i wystąpień na seminariach i konferencjach w kraju i zagranicą. Stały felietonista i autor polskiej edycji tygodnika "Computerworld".


Wojciech Sokół

Wojciech Sokół

Absolwent Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu oraz rozwoju nowych produktów w sektorze finansowym. W przeszłości współpracował z Citibankiem Handlowym i BRE Bankiem. Współtworzył oraz pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego firmy Sourcing SA, specjalizującej się w projektach informatyczno-konsultingowych dla banków i sektora handlowego.
W swojej karierze zawodowej odpowiadał za realizację strategicznych projektów oraz zarządzał zespołami produktowymi i sprzedażowymi.
Obecnie, jako Dyrektor Sprzedaży Produktów Innowacyjnych w Euronecie, odpowiada za realizację strategii sprzedaży oraz rozwój nowych usług największego operatora niezależnych bankomatów, wpłatomatów oraz terminali POS w Polsce.


Szymon Szymczyk

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej UJ. Pracując w branży interaktywnej w praktyce zajmuje się komunikacją w Internecie prowadząc m.in. działania E-PR. Współtwórca "Kodeksu współpracy z blogerami ". Do niedawna PR & Marketing Manager w Empathy - Internet Software House. Trener z zakresu wykorzystania nowych technologii w PR i marketingu, prelegent m.in. na konferencjach "Skuteczne wykorzystanie Internetu w branży finansowej" oraz InternetBeta. Prywatnie interesuje się wpływem, jaki nowe technologie wywierają na zarządzanie organizacjami i szerzej, społeczeństwo.


Emil Ślązak

Dr nauk ekonomicznych, absolwent Szkoły Głównej Handlowej z podwójnym tytułem magistra, autor rozprawy doktorskiej nagrodzonej przez Rektora SGH. Adiunkt w Zakładzie Regulacji Instytucjonalnych i Analiz Bankowych w Katedrze Bankowości SGH. Wykładowca na studiach podyplomowych na m.in. Podyplomowe Studia Bankowości oraz Podyplomowe Studia dla Analityków Bankowych. Specjalista ds. ewaluacji i monitoringu studiów MBA. Prelegent na kursach szkoleniowych z zakresu innowacji bankowych i strategii we współczesnym otoczeniu rynkowym.
Ekspert Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Uczestnik szeregu programów szkoleniowych (m.in. McKinsey oraz Iaccoca Institute w Lehigh University w USA). Członek Polskiego Stowarzyszenia Finansów i Bankowości, Alumni Global Village Programme Lehigh University oraz The European Money and Finance Forum. Autor kilkudziesięciu opracowań i publikacji naukowych wydanych w kraju i zagranicą.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78