centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 16.11.2011 Koordynator:

PRELEGENCI

Prelegenci | Paweł Jóźwiak

Paweł Jóźwiak

Paweł Jóźwiak

Radca prawny, od 2004 roku partner w kancelarii "Świeszkowski & Jóźwiak Adwokat i Radca Prawny" spółka partnerska z siedzibą w Łodzi. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej i nowych technologii. Autor publikacji z zakresu prawa cywilnego i prawa nowych technologii, artykułów w poradnikach wydawanych przez wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" oraz felietonów w czasopiśmie "Komputer Świat". Wykładowca na szkoleniach z zakresu prawa nowych technologii. Konsultant firm informatycznych, portali i sklepów internetowych.

Prelegenci | Marianna Poproch-Wesołowska

Marianna Poproch-Wesołowska

Marianna Poproch-Wesołowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji, a aktualnie doktorantka tejże uczelni w Katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego. Dotychczasowa współpraca z wiodącymi na rynku Kancelariami Prawnymi dała jej podstawę do zdobycia rzetelnej wiedzy i bogatej praktyki zawodowej. Szczególnie interesuje się zagadnieniami związanymi z obowiązkami informacyjnymi spółek publicznych. W tym też zakresie uczestniczyła w strategicznych procesach wprowadzania spółek na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego, zajmującej się szeroko rozumianym prawem gospodarczym. Autorka bloga "Aspekty Prawa".

Prelegenci | Sybilla Stanisławska-Kloc

Sybilla Stanisławska-Kloc

Sybilla Stanisławska-Kloc

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktor nauk prawnych, adwokat, arbiter sądu domenowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Ukończyła aplikację sądową oraz adwokacką.
Obecnie pracuje jako adiunkt w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej UJ. Wykładowca prawa cywilnego, autorskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka monografii "Ochrona baz danych" oraz autorka (współautorka) publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu prawa własności intelektualnej, w tym dozwolonego użytku utworów (wykorzystywania utworów w działalności bibliotek, prawa cytatu). W latach 2005-2007 koordynator polskiej części jednego z pakietów w ramach unijnego projektu IPR-Helpdesk. Stypendystka Instytutu Maxa Plancka w Monachium (Max Planck Institute for Intellectual Property, Competition and Tax Law). Przygotowuje rozprawę habilitacyjną poświęconą problematyce ochrony prawa do autorstwa oraz plagiatu.

Prelegenci | Jacek Wójcik

Jacek Wójcik

Jacek Wójcik

Zainteresowania zawodowe to zastosowanie nowych technologii w marketingu w kontekście uwarunkowań psychologicznych. Kontekst jest ważny, gdyż zbyt często zapominamy, że sama technologia rewolucji nie zrobi.
Na co dzień wykładowca w Szkole Głównej Handlowej (wiele zajęć, także na studiach podyplomowych tj. marketingu internetowego), kierownik Podyplomowych Studiów Nowoczesnej Promocji. Rzadziej, ale regularnie, współpracuje z biznesem zarówno w zakresie badań, jak i dydaktyki.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78