centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 11.07.2012 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Piotr Biliński

Piotr Biliński

Menadżer w firmie Solver odpowiedzialny za projekty wdrożeń narzędzi IT dedykowanych dla Controllingu. Przez wiele lat był pracownikiem działów controllingu m.in. w Telekomunikacji Polskiej S.A., Ditel S.A., GPW w Warszawie S.A. jako główny specjalista, a także administrator biznesowy aplikacji planistycznych.

Prelegenci | Witold Kilijański

Witold Kilijański

Witold Kilijański

Prezes CONTROLLING SYSTEMS, ma 36 lat, jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (dyplom w 1995 z wyróżnieniem), od 1995 zawodowo zajmuje się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw - początkowo systemami typu ERP i HR (w latach 1995-2002 pracował w TETA SA kolejno jako Handlowiec, Dyrektor ds. Marketingu, Dyrektor ds. Strategii, Członek Zarządu).
Od 2002 Prezes i współzałożyciel CONTROLLING SYSTEMS - firmy software'owej, wyspecjalizowanej w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych, wspomagających prowadzenie controllingu i analiz ekonomicznych w przedsiębiorstwie. Klientami CONTROLLING SYSTEMS są takie Firmy, jak np. TORFARM SA, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLSKA, THYSSENKRUPP ENERGOSTAL, BASELLORLEN POLIOLEFINS, TVN SA, czy KOELNER SA.
W ciągu niecałych 3 lat CONTROLLING SYSTEMS zdobył status MICROSOFT GOLD CERTIFIED PARTNER (najwyższy możliwy poziom partnerstwa technologicznego MICOROSOFT, potwierdzający wysokie kompetencje w tworzeniu oprogramowania). Do końca 2007 roku firma przeprowadziła z sukcesem ponad 50 wdrożeń swojego rozwiązania - systemu EURECA w firmach, działających w całej Europie.
Artykuły Witolda Kilijańskiego systematycznie ukazują się w mediach fachowych (przede wszystkim CONTROLLING I RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA), w miarę wolnego czasu prowadzi także zajęcia ze studentami. Jego hobby to narciarstwo, turystyka górska i kajakowa, a przede wszystkim ... gotowanie.
Jego dewizą jako Prezesa jest "primus inter pares" - twierdzi, że inaczej nie da się zarządzać innowacyjną Firmą.

Prelegenci | Radosław Kozieja

Radosław Kozieja

Absolwent Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Codec Systems sp. z o.o. Od piętnastu lat pracuje w grupie Codec, od roku 1999 zarządza jej polskim oddziałem. Zajmował się zagadnieniami związanymi z praktycznym wspomaganiem podejmowania decyzji oraz zarządzania m.in. przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz systemów analitycznych. Z problematyką zastosowań Performance Management i Business Intelligence związany od początku kariery zawodowej. Uczestniczył i prowadził projekty konsultingowe oraz wdrożenia systemów PM i BI w Polsce i Irlandii.

Prelegenci | Jacek Rożen

Jacek Rożen

Specjalizuje się we wsparciu procesów podejmowania decyzji i raportowych, w szczególności w instytucjach finansowych.
Od ponad 8 lat związany zawodowo z hurtowniami danych, systemami BI i wspomagania decyzji. W latach 2004-2007 w roli analityka i projektanta budował platformę informacji zarządczej w PTK Centertel, w latach 2007-2011 w Raiffeisen Bank Polska odpowiadał za opracowanie i wdrożenie nowoczesnej architektury informacyjnej do wspomagania procesów raportowych, kontrolingu, ryzyka, finansów, windykacji oraz sprzedaży. Od 2011 jako konsultant Teradata uczestniczy w projektach konsultacyjnych i wdrożeniowych dla klientów polskich oraz z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Ukończył również Studium Zarządzania Ryzykiem organizowanym przez Warszawski Instytut Bankowości.

Prelegenci | Edyta Szarska

Edyta Szarska

Edyta Szarska

Ekspert w dziedzinie finansów i controllingu z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w controllingu. Absolwentka studiów doktoranckich SGH w Warszawie. Międzynarodowy ekspert controllingu ICV i członek zarządu Warszawskiej Grupy ICV.
Nadzorowała projekty wdrożenia zaawansowanych narzędzi controllingu w zakresie merytorycznym i informatycznym działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej. Uczestniczyła w procesie tworzenia i sprzedaży spółki akcyjnej jednej z największych w Polsce grup kapitałowych. W pracy doradczej proponuje rozwiązania oparte na własnych doświadczeniach praktycznych, stale rozwijanych o wiedzę zdobywaną w ramach CIMA i ICV.
Autorka publikacji w prasie fachowej (“Controlling”, „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”, „CFO Magazyn Finansistów”; decyzje-it.pl portal newsletters, nf.pl portal and English ICV e-news, „Controller Magazin Spezial” – English edition). Prowadzi liczne szkolenia i konferencje, również w innych krajach. Certyfikowany trener webcast i e-learning.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78