centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

warsztat
Nowelizacja prawa zamówień publicznych
Warszawa, 22.11.2012 Koordynator:

PRELEGENCI

Prelegenci | Wojciech Kaliński

Wojciech Kaliński

Wojciech Kaliński

Radca prawny (od 1998 r.), wspólnik w kancelarii Barta&Kaliński sp.j. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2002 r. doktor nauk prawnych.
Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych, kierujący praktyką kancelarii w tej dziedzinie. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na etapie tworzenia i weryfikacji specyfikacji istotnych warunków zamówienia, składania ofert w trybie zamówień publicznych, a także reprezentowania zamawiających i wykonawców przed Krajową Izbą Odwoławczą (dawniej przed Zespołami Arbitrów), a także przed sądami okręgowymi.
Ponadto specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem praw rzeczowych (obrót nieruchomościami, problematyka odrębnej własności lokali), kontraktów gospodarczych (umowy dotyczące systemów informatycznych i outsourcingowych) i praw na dobrach niematerialnych (umowy licencyjne).
Autor wielu publikacji w prasie branżowej i naukowej. Stały wykładowca na licznych seminariach i szkoleniach z zakresu prawa cywilnego, prawa teleinformatycznego i zamówień publicznych.

Prelegenci | Bartłomiej Wachta

Bartłomiej Wachta

Bartłomiej Wachta

Radca prawny, wspólnik kancelarii Maruta Wachta sp. j.
Wyspecjalizowany doradca prawny w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zajmujący się zarówno bieżącym doradztwem w trakcie przetargów, jak i reprezentacją stron przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz przed sądami. Specjalizuje się również w dziedzinie umów gospodarczych, w szczególności w branży IT. Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i negocjowaniu umów dot. wdrożeń i utrzymania zintegrowanych systemów informatycznych oraz w obsłudze sporów wynikłych w toku realizacji takich umów.

Program
Zamów materiały
Prelegenci
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78