centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 18.01.2012 Koordynator: Magdalena Kowalska

PRELEGENCI

Prelegenci | Aleksandra Auleytner

Aleksandra Auleytner

Rozpoczęła pracę w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka w styczniu 2000 roku. W lipcu 2009 roku dołączyła do grona Partnerów kancelarii. Od października 2011 jest szefem Praktyki IP&TMT.
Specjalizuje się w problematyce praw na dobrach niematerialnych - w zakresie prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, a także prawa nowych technologii oraz e-commerce.
Doradza spółkom z branży technologicznej, w szczególności w zakresie umów wdrożeniowych i utrzymaniowych oraz innych umów typowych dla sektora IT, agencjom reklamowym, stacjom telewizyjnym, producentom odzieży i żywności, spółkom prowadzącym sklepy internetowe. Uczestniczyła w projektach związanych z budową infrastruktury sieci szerokopasmowych oraz w projektach e-health.
Aleksandra Auleytner doradzała także w postępowaniach związanych z wprowadzaniem na obszar celny towarów naruszających prawa własności intelektualnej. Opublikowała także szereg artykułów na temat prawa własności intelektualnej.
Aleksandra Auleytner ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 1998 ukończyła też studia LL.M. na Wydziale Prawa Vrije Universiteit Brussel w Belgii.

Prelegenci | Olga Domańska

Olga Domańska

Menedżer ds. Komunikacji wewnętrznej w Carrefour Polska. Ma 6 letnie doświadczenie w realizacji projektów komunikacji wewnętrznej. Odpowiedzialna za rozwój i wdrożenie nowego intranetu, który w październiku 2011 zdobył główną nagrodę w konkursie Internale 2011 w kategorii Duże firmy.

Prelegenci | Karolina Dulnik

Karolina Dulnik

Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie i podyplomowych studiów Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim.
Ponad 10 lat doświadczeń jako praktyk komunikacji w organizacji (komunikacja wewnętrzna i PR). Karierę rozpoczynała w Servisco Sp. z o.o. (obecnie DHL) na stanowisku asystentki dyrektora sprzedaży. Po upływie niecałego roku objęła nowopowstałe stanowisko specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej, następnie pełniła obowiązki kierownika ds. komunikacji wewnętrznej, na którym to stanowisku była odpowiedzialna za stworzenie i zarządzanie systemem komunikacji wewnętrznej. Wkrótce została powołana do krajowego biura ds. integracji jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji wewnętrznej w połączeniu Servisco z DHL. Następnym doświadczeniem zawodowym była praca PR Managera w agencji koncertowej Macroconcert. Zajmowała się również organizacją i Public Relations międzynarodowej konferencji inwestycyjnej EMPEX 2007. Do komunikacji wewnętrznej powróciła obejmując stanowisko specjalisty w IKEA Distribution Services S.A. W kolejnej firmie, DPD Polska Sp. z o.o., połączyła doświadczenia z zakresu komunikacji wewnętrznej i PR na stanowisku kierownika biura komunikacji i rzecznika prasowego.
Od 2009 roku zajmuje się doradztwem, szkoleniami i mentoringiem z zakresu komunikacji wewnętrznej, od września 2010 roku jako właścicielka DULNIK communico. Prowadzi projekty doradcze obejmujące diagnozę, przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji w organizacji oraz szkolenia z zakresu komunikacji w organizacji wg autorskich programów szkoleniowych.
Juror i prelegent konkursów i spotkań branżowych (Internale, Konkurs Biuletynów Firmowych Agape, Tuba, Klub Strategów Marketingu).

Prelegenci | Jerzy Mieszaniec

Dr inż. Jerzy Mieszaniec

Pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, adiunkt w Katedrze Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół zagadnień związanych z uwarunkowaniami konkurencyjności przedsiębiorstwa ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjności i zarządzania wiedzą oraz wykorzystaniu internetu w działalności przedsiębiorstw i dydaktyce. Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu artykułów i referatów o tej tematyce. Ponadto jest wykonawcą i webmasterem kilku serwisów internetowych w tym serwisu Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH.

Prelegenci | Roman Rostek

Roman Rostek

W ciągu ostatnich kilkunastu lat jako konsultant realizował kilkadziesiąt dużych projektów z obszaru komunikacji wewnętrznej, intranetu, budowania zaangażowania pracowników i zarządzania zmianami. Jego doświadczenie jako trenera obejmują kilkaset dni szkoleniowych, zrealizowanych dla czołowych firm działających w Polsce. Publikował w wiodących czasopismach w kraju i za granicą (m.in. Journal of Employee Communication Management, The Ragan Report, Harvard Business Review Polska, Personel i Zarządzanie, Businessman Magazine, Rzeczpospolita). Prowadzi zajęcia w Podyplomowym Studium PR SWPS. Ukończył Central Connecticut State University (komunikacja organizacyjna) i Uniwersytet Wrocławski (socjologia).

Prelegenci | Aleksander Sala

Aleksander Sala

Aleksander Sala

Prezes Zarządu KOLIBRO INTRANET EXPERTS, wydawca portalu Intranety.pl, Dyrektor Generalny Internale Poland - konkursu na najlepszy intranet i komunikację wewnętrzną, Dyrektor Programowy Kongresu komunikacji wewnętrznej - EICIM. Prekursor i ekspert w zakresie wdrożeń systemów komunikacji wewnętrznej i realizacji audytu komunikacyjnego w Polsce. Od 12 lat zajmuje się komunikacją wewnętrzną i intranetami, brał udział w ponad 100-stu projektach audytów komunikacyjnych i wdrożeń intranetów w Polsce i Europie, w tym dla takich organizacji jak: PKO Bank Polski, Euro Bank, ING, Jeronimo Martins, Roche Polska, Leroy Merlin, Estee Lauder, Bakoma, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Polska Agencja Rozwoju Turystyki i wielu innych. Pomysłodawca i współtwórca pierwszego polskiego Intranetu w gotowym do wdrożenia pakiecie modułów. Bada uwarunkowania sukcesów i porażek wdrożeń systemów komunikacji wewnętrznej. Wykładowca akademicki tematyki komunikacji wewnętrznej i intranetów, prelegent wielu polskich i międzynarodowych konferencji.

Prelegenci | Marcin Sikorski

Dr hab. inż. Marcin Sikorski

Marcin Sikorski

Jest pracownikiem katedry Zastosowań Informatyki w Przedsiębiorstwie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, od ponad 15 lat zajmuje się zagadnieniami współpracy człowiek-komputer i ergonomii oprogramowania, w szczególności w odniesieniu do systemów wspomagających zarządzanie. Wykłada na Politechnice Gdańskiej m.in. przedmioty Komunikacja człowiek-komputer, Portale korporacyjne oraz Wizualizacja informacji ekonomicznej, jak również prowadzi prace dyplomowe związane z ergonomią systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu projektowania interakcji użytkownik-system, zarządzania jakością w projektach informatycznych oraz wdrażania rozwiązań portalowych w przedsiębiorstwach. Jest członkiem stowarzyszeń zawodowych m.in.: Association of Computing Machinery (ACM), European Association of Cognitive Ergonomics oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego, a także jednym z jurorów dorocznego konkursu na najlepszy intranet - Internale Poland .

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78