centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

forum
FORUM INFORMATYKI W BANKOWOŚCI
TRENDY INFORMATYCZNE W BANKOWOŚCI SPÓŁDZIELCZEJ
Warszawa, 21.03.2013 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Karol Bednarek

Karol Bednarek

Karol Bednarek

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej. Od 1990 r. pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Elektrotechniki i Elektroniki Przemysłowej (IEEP) Politechniki Poznańskiej. W latach 2001-2008 zastępca Dyrektora IEEP. Prowadził i nadal realizuje prace teoretyczne oraz badawcze w zakresie elektrotechniki, elektroniki motoryzacyjnej, kompatybilności elektromagnetycznej oraz pomiarów i oddziaływań pól elektromagnetycznych na urządzenia techniczne i organizmy żywe. Od 2011 r. konsultant techniczny firmy EVER Sp. z o.o., znanego polskiego producenta systemów zasilania gwarantowanego. Od stycznia 2013 r. Kierownik Działu Wsparcia Technicznego firmy EVER Sp. z o.o.

Prelegenci | Aleksander P. Czarnowski

Aleksander P. Czarnowski

Prezes i jeden z inwestorów spółki redcloudstorm.com tworzącej oprogramowanie do budowania pierwszych prawdziwie niezależnych chmur. Wcześniej zawodowo związany z bezpieczeństwem informacji a od 1997 roku prezes AVET Information and Network Security Sp. z o.o. gdzie przez wiele lat współpracował z sektorem finansowym a w szczególności z Bankami Spółdzielczymi. Członek Komisji Technicznej 182 w Polskim Komitecie Normalizacyjnym odpowiedzialnej za normy ISO z rodziny 27000 czyli Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Prelegenci | Krzysztof Kołodziejczyk

Krzysztof Kołodziejczyk

Krzysztof Kołodziejczyk

Jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej i studiów MBA Georgia State University - Akademia Ekonomiczna w Poznaniu. Jest związany z bankowością już od kilkunastu lat. Uczestniczył w wielu szkoleniach, konferencjach i projektach na całym świecie. Wydarzenia te dotyczyły głównie organizacji oddziałów bankowych i procesów zarządzania gotówką. Do dzisiaj utrzymuje bliskie kontakty z czołowymi producentami i konsultantami z branży technologii bankowej, co sprawia, że na bieżąco śledzi najnowsze światowe trendy. Dzięki temu zdobywa wiedzę i doświadczenie pozwalające oceniać, które rozwiązania zdają egzamin w praktyce.
Kilka lat temu Krzysztofa do współpracy zaprosiła firma Retail Banking Research (RBR). RBR to niekwestionowany autorytet i największa na świecie firma konsultingowa w automatyce bankowej. Krzysztof blisko współpracuje też z firmą Currency Research, która jest m.in. organizatorem konferencji Currency Conference i International Commercial Cash Operations Seminar (ICCOS). Obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako redaktor portalu Automatyka Bankowa oraz prezes firmy Talemax sp. z o.o..

Prelegenci | Weronika Kowalik

Weronika Kowalik

Prawnik, absolwentka WPiA Uniwersytetu Warszawskiego, długoletni pracownik Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, od X. 2008 r. zastępca dyrektora w Departamencie Orzecznictwa, Legislacji i Skarg BGIODO

Prelegenci | Maciej Kubat

Maciej Kubat

Od 10 lat pracuje w branży IT. Ma bogate doświadczenie w problematyce zarządzania sieciami i infrastrukturą. Dołączył do Axence w 2011 roku, zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz prezentacją oprogramowania.

Prelegenci | Krzysztof Maderak

Krzysztof Maderak

Krzysztof Maderak

Absolwent WAT. Ukończył studia podyplomowe z rachunkowości i studia doktoranckie (UE w Poznaniu). Od ponad dwudziestu lat związany z rynkiem finansowym. Od 2001 roku główny informatyk PBS w Gostyniu. Od 2014 roku główny specjalista UKNF. Audytor wewnętrzny SZBI ISO 27001.
Od 1994 roku prowadzi działalność projektową, konsultingową i edukacyjną w zakresie informatyki gospodarczej, a od kilkunastu lat zarządzania ryzykiem operacyjnym i bezpieczeństwem informacji.
Redaktor wydawnictw podsumowujących kolejne FTBS'y i autor kilkudziesięciu artykułów z dziedziny informatyki bankowej, zarządzania ryzykiem operacyjnym i informatycznym, BCM oraz bankowości elektronicznej. Współorganizator, moderator i wykładowca Forum Technologii Banków Spółdzielczych.

Prelegenci | Andrzej Nowakowski

Andrzej Nowakowski

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu kierunek Bankowość.
Związany z bankowością spółdzielczą od 1989 roku. Założyciel i członek zarządu Saba sp. z o.o a następnie Prezes Zarządu ABAS S.A.
Od 2005 roku związany z Asseco Poland S.A.

Prelegenci | Mariusz Olszewski

Mariusz Olszewski

Mariusz Olszewski

W 2000 r. ukończył studia w Wyższej Szkole Zarządzania - The Polish Open University (Wydział zarządzania biznesem).
Pracował w Krajowej Izbie Rozliczeniowej S.A. na stanowisku starszego operatora, administratora systemów EPD a następnie w BPS S.A. jako starszy informatyk. Obecnie nadal w BPS S.A. w Departamencie Projektów i Wdrożeń.

Prelegenci | Marek Paszkowski

Marek Paszkowski

Zastępca dyrektora Handlowego HEUTHES. Reprezentuje firmę w kontaktach z kontrahentami na najwyższym szczeblu z obszaru ERP oraz oprogramowania bankowego. Osobiście prowadzi współpracę z największymi Klientami i koordynuje procesy wdrożeniowe

Prelegenci | Daniel Sawczuk

Daniel Sawczuk

Daniel Sawczuk

Informatyk
Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi, wydział zamiejscowy w Bydgoszczy sp. Systemy informatyczne w zarządzaniu. Studia Informatyczne drugiego stopnia Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki sp. Zastosowania technologii informacyjnych. Posiada certyfikaty: Skuteczny przełożony; Audyt informatyczny w praktyce; Zarządzania infrastrukturą sieciową serwera Microsoft Windows Server; Nowoczesne sieci LAN i WAN w wieloodziałowej strukturze bankowej; ABI (Administrator Bezpieczeństwa Informacji); BEC (Business English Certificate) i inne.
Zajmuje się koordynowaniem przedsięwzięć informatycznych, udziałem w projektowaniu planów informatyzacji banku i nadzorem nad ich realizacją, współpracą z dostawcami systemów informatycznych, utrzymaniem stałego kontaktu z serwisem, autorami programów i ich przedstawicielami, monitorowaniem i oceną stanu systemów informatycznych, śledzeniem nowości informatycznych i możliwościach zastosowania ich w pracy, nadzorem nad bezpieczeństwem informacji Banku. Wykonał stronę internetową Banku oraz aplikację Bankowy Rejestr Nieruchomości. Modernizację sieci logicznej i elektrycznej wraz z serwerownią, uruchomienie środowiska terminalowego IGEL. Kierował ze strony Banku projektem wdrożenia systemu def3000 w modelu outsourcingowym SGB (obejmujący min. system transakcyjny, księgę główną, bankowość elektroniczną). Jest to unikatowe rozwiązanie nie tylko na skalę krajową.

Prelegenci | Anna Szelągowska

Anna Szelągowska

Anna Szelągowska

Adiunkt w Katedrze Inwestycji i Nieruchomości Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Autorka ponad 100 recenzowanych publikacji z zakresu finansów i bankowości. Jej zainteresowania koncentrują się na współczesnych wyzwaniach stojących przed bankowością, czego uwieńczeniem jest seria redagowanych przez nią książek wydana nakładem wydawnictwa CeDeWu: "Współczesna bankowość inwestycyjna" (2009), "Współczesna bankowość hipoteczna" (2010), "Współczesna bankowość detaliczna" (2010), "Współczesna bankowość korporacyjna" (2011), "Współczesna bankowość spółdzielcza" (2012), "Współczesna bankowość centralna" (2012). W ostatnich latach jej badania skupiały się na finansowaniu mieszkalnictwa, co wiązało się z przygotowaną rozprawą habilitacyjną nt. "Finansowanie społecznego budownictwa mieszkaniowego" (CeDeWu, Warszawa 2011).

Program
Sprawozdanie
Zamów materiały
Prelegenci
Sponsor
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78