centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

forum
III Forum Informatyki w Bankowości Spółdzielczej
NARZĘDZIA IT WE WSPIERANIU FUNKCJONOWANIA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO XXI WIEKU
Warszawa, 22.10.2013 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Małgorzata Berk

Małgorzata Berk

Małgorzata Berk

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego , kierunek Handel Zagraniczny na Wydziale Ekonomicznym. Ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej w zakresie zarządzania i nadzoru właścicielskiego w spółkach kapitałowych.
W COMEX S.A. zatrudniona na stanowisku Dyrektora ds. Handlowych od czerwca 2008 roku.

Prelegenci | Sławomir Juszczyk

Sławomir Juszczyk

Sławomir Juszczyk

Prof. SGGW. Kierownik Zakładu Bankowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych.
Wypromował dotychczas trzech doktorów, a trzy kolejne przewody doktorskie, w których jest promotorem, są otwarte i na ukończeniu. Ponadto był promotorem ponad 100 prac magisterskich i licencjackich, a także recenzentem w 8 przewodach doktorskich. Jest także kierownikiem Stacjonarnych Studiów Doktoranckich.
Absolwent SGGW (ekonomika rolnictwa) i SGH (zarządzania bankiem komercyjnym). Odbył również studia specjalistyczne z zakresu Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej. W marcu 2010 roku został konsultantem Komitetu Sterującego Ekspertów FAO ds. Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia (the High Level Panel of Experts on Food Security and Nutrition - HLPE).
Jest członkiem Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Finansów i Bankowości.
Autor ponad 150. publikacji, w tym 10. opracowań zwartych.

Prelegenci | Krzysztof Łapiński

Krzysztof Łapiński

ICT Solution Sales & Portfolio Manager w T-Systems Polska Sp. z o.o. Od 7 lat w branży IT w obszarach rozwoju i sprzedaży usług. Ukończył Psychologię w biznesie na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Odpowiada za rozwój produktów i usług oraz dostępność portfolio grupy T-Systems w Polsce. Pasjonat nowych technologii oraz wnikliwy obserwator ich wpływ na codzienny biznes i życie.

Prelegenci | Artur Lasota

Artur Lasota

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, studiów "Zarządzania projektami informatycznymi" Instytutu Organizacji i Zarządzania ORGMASZ oraz studiów podyplomowych "Zarządzenie procesowe" Akademii Leona Koźmińskiego.
Karierę rozpoczynał pracując w agencjach interaktywnych tworząc oprogramowanie internetowe dla takich klientów jak: Empik, EMI Music Poland, Elektrownia Kozienice, Wyborowa s.a., Frugo (Alima - Gerber).W latach 2003 - 2010 związany z firmą Bonair, gdzie odpowiadał za tworzenie oprogramowania dla branży finansowej. Tworzył oprogramowanie m.in. dla PKO BP, Kredyt Bank, BGK, Fiat Bank Polska, BRE Bank, Bank Pocztowy, Opera TFI, SKOK Kopernik. Stworzył oprogramowanie silnika scoringowego, wraz z mechanizmem analitycznym służącym do oceny jakości automatycznej oceny zdolności kredytowej. Był współautorem systemu do obsługi wniosków kredytowych wdrożonego w kliku polskich bankach.
Od 2010 związany jest z firmą Xentivo, gdzie odpowiada za tworzenie i rozwój oprogramowania w ramach zespołu B+R. Jest współautorem innowacyjnej platformy do budowy aplikacji biznesowych. Miłośnik Agile i dobrego rzemiosła programistycznego. Zainteresowania jego koncertują się wokół zarządzania innowacją oraz zaawansowanych algorytmów analizy danych.

Prelegenci | Krzysztof Maderak

Krzysztof Maderak

Krzysztof Maderak

Absolwent WAT. Ukończył studia podyplomowe z rachunkowości i studia doktoranckie (UE w Poznaniu). Od ponad dwudziestu lat związany z rynkiem finansowym. Od 2001 roku główny informatyk PBS w Gostyniu. Od 2014 roku główny specjalista UKNF. Audytor wewnętrzny SZBI ISO 27001.
Od 1994 roku prowadzi działalność projektową, konsultingową i edukacyjną w zakresie informatyki gospodarczej, a od kilkunastu lat zarządzania ryzykiem operacyjnym i bezpieczeństwem informacji.
Redaktor wydawnictw podsumowujących kolejne FTBS'y i autor kilkudziesięciu artykułów z dziedziny informatyki bankowej, zarządzania ryzykiem operacyjnym i informatycznym, BCM oraz bankowości elektronicznej. Współorganizator, moderator i wykładowca Forum Technologii Banków Spółdzielczych.

Prelegenci | Grzegorz Migut

Grzegorz Migut

Specjalizuje się w budowie i wdrażaniu modeli data mining dla banków i innych instytucji finansowych. Ma bogate doświadczenie w zakresie skoringu kredytowego oraz budowy modeli zapobiegających wyłudzeniom i praniu brudnych pieniędzy.

Prelegenci | Piotr Ożarek

Piotr Ożarek

Piotr Ożarek

Absolwent Politechniki Częstochowskiej na kierunku Elektronika i Inżynieria Komputerowa. Wieloletni praktyk związany z Bankami Spółdzielczymi od 1998 roku - początkowo jako wdrożeniowiec, później szef działu wdrożeń systemów bankowych w firmach Wonlok, Epsilio, Asseco.
Od 2007 roku związany z firmą BlueNet - oferującą dla Banków Spółdzielczych kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne. Obecnie, jako Dyrektor Handlowy, odpowiada za marketing, organizację sprzedaży i kontakty z kluczowymi klientami.

Prelegenci | Marek Paszkowski

Marek Paszkowski

Zastępca dyrektora Handlowego HEUTHES. Reprezentuje firmę w kontaktach z kontrahentami na najwyższym szczeblu z obszaru ERP oraz oprogramowania bankowego. Osobiście prowadzi współpracę z największymi Klientami i koordynuje procesy wdrożeniowe

Prelegenci | Grzegorz Stachowicz

Grzegorz Stachowicz

Doświadczony administrator, inżynier i architekt. W branży IT od kilkunastu lat. Posiada certyfikaty producenckie HP, IBM, Microsoft, VMware, Oracle oraz niezależnych organizacji TOGAF, ITIL, Price2. W Qumak SA odpowiada za linie biznesowe Data Center oraz Business Continuity & Data Security zajmując się projektowaniem rozwiązań infrastruktury IT w zakresie serwerów, pamięci masowych, wirtualizacji, systemów operacyjnych, baz danych, zarządzania, monitorowania i platform chmur prywatnych. Uczestniczy także w audytach systemów informatycznych. Pasjonują go zagadnienia dynamicznego centrum danych i optymalizacji środowisk IT z wykorzystaniem chmur prywatnych.

Prelegenci | Zbigniew Szkaradnik

Zbigniew Szkaradnik

Ekspert telekomunikacji i teleinformatyki, współzałożyciel i prezes Grupy 3S - jednej z największych spółek telekomunikacyjnych na Śląsku. W ramach Grupy, od 2010 roku zarządza funkcjonowaniem i rozwojem nowoczesnego centrum przetwarzania danych (3SData Center). Wcześniej, przez 10 lat pracował w Instytucie Informatyki Politechniki Śląskiej, a następnie został udziałowcem w spółce ASKOM, inżynierskiej firmie zajmującej się systemami automatyki przemysłowej. Miłośnik włoskiej motoryzacji, rosyjskiej poezji i muzyki oraz win z najlepszych winnic.

Prelegenci | Piotr Wójtowicz

Piotr Wójtowicz

Odpowiada za rozwiązania StatSoft dla sektora finansowego. Od wielu lat kieruje projektami związanymi z wdrożeniami rozwiązań analitycznych w różnych obszarach, w szczególności: prognozowania, analitycznego CRM, raportowania analitycznego, Business Intelligence, ryzyka kredytowego i operacyjnego itp. Kierował wieloma projektami analitycznymi realizowanymi przez StatSoft Polsce dla banków, SKOKów, firm ubezpieczeniowych itp.

Prelegenci | Marcin Zaleski

Marcin Zaleski

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach takich jak Sun Microsystems czy SAS Institute. Obecnie zajmuje się obsługą handlową najważniejszych klientów i partnerów NetApp w Polsce.

Prelegenci | Wiesław Żółtkowski

Wiesław Żółtkowski

Wiesław Żółtkowski

Jest niezależnym ekspertem finansowym i menedżerem z dużym doświadczeniem bankowym. Pracował w NBP, w zarządach banków komercyjnych. Zarządzał obszarem ryzyka i IT, wdrażał projekty informatyczne, głównie w zakresie procesu i ryzyka kredytowego.
Prowadzi działalność doradczą i szkoleniową skierowaną przede wszystkim do banków lokalnych. Jest autorem książek "Zarządzanie ryzykiem bankowym w praktyce", "Bank lokalny" oraz wielu publikacji.

Prelegenci | Maciej Żurek

Maciej Żurek

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, od 2009 roku jest członkiem międzynarodowej organizacji IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) oraz towarzystwa IEEE Computer Society.
Karierę rozpoczął w firmie AGS New Media Sp. z o.o., w której, pracując na stanowiskach programisty brał udział między innymi w współtworzeniu pierwszego sklepu internetowego Empiku oraz platformy aukcyjnej tejże firmy. W kolejnych latach, pracował na stanowisku programisty i analityka w firmie Cronix Sp. z o.o., gdzie brał udział w tworzeniu gier on-line firmy Polbox (m.in. scrabble, szachy) używanych przez wiele polskich portali internetowych (Onet). Później karierę swoją kontynuował w innowacyjnej firmie Immos gdzie pracował jako programista i uczestniczył w projektach badawczo - rozwojowych realizowanych przez tę firmę. W latach 2003 - 2005 Maciej Żurek pracował na stanowisku konsultanta w firmie Wola Info S.A. (brał m.in. udział w tworzeniu portalu intranetowego dla Telekomunikacji Polskiej oraz systemu CRM dla Pekao Pioneer TFI). Od roku 2006 pracował jako niezależny kontraktor specjalista ds. systemu Siebel CRM. W trakcie tych prac miał okazję współpracować dużymi firmami, z różnych branży (m.in. Pekao Pioneer, Reckitt Benckiser, British American Tobacco Russia, Imperial Tobacco Canada, Roche), dzięki czemu miał okazję zapoznać się ze złożonymi procesami biznesowymi realizowany w dużych międzynarodowych korporacjach. W roku 2007 wspólnie z Szymonem Korzeniowskim założył firmę Xentivo, w której do końca 2012 roku odpowiadał za zespół wdrażający system Siebel CRM. Z zespołem tym zrealizował m.in. projekty wdrożenia systemu CRM dla takich organizacji jak Pekao Financial Services, BZ WBK TFI, Roche Polska czy ITI Neovision, Urząd m. st. Warszawy. Od stycznia 2013 roku odpowiada za strategię rozwoju zespół B+R działającego w ramach firmy Xentivo oraz opracowywanie nowych produktów oferowanych przez firmę.

Program
Prelegenci
Partner
Sponsorzy
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78