centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
XXIII edycja seminarium w cyklu INFORMATYKA KORPORACYJNA
DOKUMENTACJA KADROWO-PŁACOWA W ASPEKCIE UPOWSZECHNIANIA SIĘ DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH
Warszawa, 07.05.2013 Koordynator: Elżbieta Janus

PRELEGENCI

Prelegenci | Tomasz Banyś

Tomasz Banyś

Prawnik, wykładowca akademicki, doktorant w Katedrze Prawa Rzymskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego; ukończył aplikację radcowską przy OIRP w Łodzi, członek Association Internationale de Droit Pénal (AIDP), jak również International Law Association (ILA) - Grupa Polska, specjalizuje się w prawie porównawczym oraz związkach teorii prawa z praktyką jego stosowania, autor kilkudziesięciu publikacji naukowych, były stypendysta Rządu Francuskiego w Université François-Rabelais de Tours (2008). Wiedzę prawniczą łączy z profesjonalnymi umiejętnościami informatycznymi. Obecnie przygotowuje się do obrony rozprawy doktorskiej.

Prelegenci | Mariusz Krzysztofek

Dr Mariusz Krzysztofek

Mariusz Krzysztofek

Doktor nauk prawnych, doświadczenie w wykonywaniu funkcji administratora bezpieczeństwa informacji oraz prowadzeniu szkoleń, audytów i doradztwa w dziedzinie ochrony danych osobowych od 1998 r., a więc od wejścia w życie ustawy o ochronie danych osobowych. Wykonywał te zadania samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami w ponad 100 instytucjach reprezentujących wiele sektorów. Zarządzał ochroną danych osobowych w skali globalnej jako Data Protection Coordination Officer w Brukseli oraz compliance w Polsce jako Head of Compliance & Regulatory i koordynator AML w jednej z największych międzynarodowych grup finansowych.
Za działalność edukacyjną na rzecz banków odznaczony przez Związek Banków Polskich Odznaką Honorową, ponadto wyróżniony jako „Wzorowy Trener WIB roku 2011, 2012, 2013, 2014” oraz „Trener XX-lecia”.
Absolwent studiów podyplomowych z zakresu analizy finansowej banków na Georgetown University i University of Wisconsin - La Crosse w Stanach Zjednoczonych. Odbył praktykę w the Office of the Comptroller of the Currency, federalnym nadzorze bankowym Stanów Zjednoczonych.
Autor 3 książek na temat ochrony danych osobowych: „Tajemnica bankowa i ochrona danych osobowych w praktyce bankowej”, Wydawnictwo LexisNexis 2010, „Ochrona danych osobowych w Unii Europejskiej”, Wolters Kluwer Polska 2014, „Tajemnice zawodowe i ochrona danych osobowych w instytucjach finansowych”, Wolters Kluwer SA 2015.
Wielokrotnie ekspert w programach telewizyjnych poświęconych ochronie danych osobowych, m.in. w TVN24, Polsat News, TVN CNBC Biznes, TVP Info.
Wystąpił przed sejmową Komisją Sprawiedliwości i Praw Człowieka w sprawie projektu nowelizacji ustawy ochronie danych osobowych. Autor projektu zmiany przepisów o tajemnicy bankowej przyjętej przez Ministra Sprawiedliwości.

Prelegenci | Ewa Krukowska - Mrowiec

Ewa Krukowska - Mrowiec

Ewa Krukowska - Mrowiec, LL.M. jest radcą prawnym i założycielką Kancelarii KRUKOWSKA | MROWIEC z siedzibą w Poznaniu. Działalność zawodową w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego i cywilnego oraz osób prywatnych wykonuje od 2006 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorstw zagranicznych, głównie o kapitale niemieckim.
Pani Ewa jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jak również Wydziału Prawa na Uniwersytecie Europejskim "Viadrina" we Frankfurcie nad Odrą. Ponadto jest absolwentką podyplomowych studiów na kierunku podatki, specjalizacja - doradztwo podatkowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Prelegenci | Patrycja Ptaszek-Strączyńska

Patrycja Ptaszek-Strączyńska

Dyrektor ds. Finansów Macrologic SA, odpowiedzialna również za sprawozdawczość na GPW i komunikację z Interesariuszami Spółki. Ukończyła studia doktoranckie w zakresie finansów w warszawskiej SGH, posiada dyplom MBA w Thames Valley University, London. Studiowała zarządzanie w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie. Z Macrologic związana od 1996 r. Pracowała między innymi jako Dyrektor ds. Marketingu oraz Dyrektor ds. Komunikacji. Członek Zarządu Macrologic S.A. w latach 2003-2011.

Prelegenci | Karolina Sobczuk

Karolina Sobczuk

Aplikant radcowski w kancelarii Malinowski Płachta i Wspólnicy Radcowie Prawni i Adwokaci sp. p. w Warszawie
W 2008 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Kontynuowała naukę w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakresie Prawa Konkurencji i Ochrony Konsumentów. W 2010 roku uzyskała wpis na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto, w roku bieżącym rozpoczęła naukę w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w ramach Rocznych Podyplomowych Studiów Menedżerskich.
W kancelarii Malinowski Płachta i Wspólnicy Radcowie Prawni i Adwokaci sp. p. pracuje od 2006 roku. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym (materialnym i procesowym) oraz prawie własności intelektualnej. Autorka artykułów z zakresu prawa pracy. Doświadczenie zdobyte w wielu gałęziach prawa zapewniło otwartość na nowe sytuacje. Za cele zawodowe stawia sobie obecnie dalszy rozwój w obszarze wskazanych wyżej specjalizacji, będąc jednocześnie otwartą na nowe wyzwania.

Prelegenci | Przemysław Zegarek

Przemysław Zegarek

Przemysław Zegarek

Trener, ekspert z zakresu zagadnień prawnych związanych z bezpieczeństwem informacji
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 5 lat prowadzi własną firmę doradczą specjalizującą się w zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych oraz dostępem do informacji publicznej.
W latach 2008-2012 zrealizował ponad 1000 h szkoleniowych z zakresu ochrony danych osobowych oraz dostępu do informacji publicznej dla sektora publicznego. W warsztacie trenerskim pomagają mu treningi interpersonalne organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Intrę w Warszawie.
Wiedza przekazywana w trakcie szkoleń poparta jest doświadczeniem praktycznym - pełnieniem obowiązków Administratora Bezpieczeństwa Informacji w ramach usługi outsourcingu oraz działalnością doradczą w obszarze dostępu do informacji publicznej. Wykonawca ponad 200 projektów wdrażających systemy ochrony danych osobowych, realizowanych m.in. dla: spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PKN ORLEN, Citroen Polska sp. z o.o., Ministerstw, Urzędów Miast, Gmin oraz wielu innych.
Współautor publikacji oraz bloga poświęconego tematyce ochrony danych osobowych (www.blog-daneosobowe.pl). Prywatnie pasję dzielenia się wiedzą realizuje jako instruktor snowboardu i kitesurfingu.

Program
Prelegenci
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78