centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
XXIV edycja seminarium w cyklu INFORMATYKA KORPORACYJNA
Mobilne aplikacje biznesowe (CRM, ERP, HD, BI). Nowe funkcjonalności, bezpieczeństwo, efektywność
Warszawa, 19.06.2013 Koordynator: Elżbieta Janus

PRELEGENCI

Prelegenci | Konrad Cioczek

Konrad Cioczek

prawnik Trustme.pl - prawo w e-commerce i współwłaściciel Kancelarii Doradztwa Prawnego ENSIS.
Trustme.pl świadczy usługi prawne dla e-commerce, kompleksową obsługę prawną e-podmiotów oferując pełną odpowiedzialność finansową za świadczone usługi. Dla mniejszych podmiotów e-commerce Trustme.pl dostarcza wysokiej jakości pakietowe rozwiązania abonamentowe.

Prelegenci | Marcin Marczewski

Marcin Marczewski

Marcin Marczewski

Partner, Wiceprezes Zarządu Resilia Sp. z o.o. Ekspert w dziedzinie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem biznesu z 10 letnim doświadczeniem. Zrealizował kilkadziesiąt projektów dla międzynarodowych korporacji, jak również małych i średnich firm w zakresie wdrożenia planów ciągłości działania, systemów kontroli wewnętrznej i programów zarządzania ryzykiem, polityk bezpieczeństwa informacji (w tym danych osobowych), audyty zgodności systemów zarządzania, a także audyty ryzyka w zakresie bezpieczeństwa informacji i systemów IT. Kierownik projektu zakończonego pierwszą w Polsce pełną certyfikacją systemu zarządzania ciągłością działania wg. normy ISO 22301:2012. Specjalizuje się w sektorach finansowym, ubezpieczeniowym, logistycznym, IT, mediów tradycyjnych i elektronicznych oraz administracji publicznej. Wykładowca i trener podczas szkoleń m.in. w zakresie zasad komunikacji kryzysowej, bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem, ciągłością działania oraz usługami IT. Akredytowany trener PECB, członek Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK. Prywatnie pasjonat nowych technologii w zakresie komunikacji. Posiada certyfikaty CBCP, LA25999, IA27001, IA20000.

Prelegenci | Przemysław Polak

Przemysław Polak

Przemysław Polak

Dr Przemysław Polak- adiunkt w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Katedrze Informatyki Gospodarczej. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularyzatorskich. Niezależny analityk i konsultant w dziedzinie systemów informacyjnych zarządzania. Stypendysta British Council (Strathclyde University, Glasgow), Canadian Consortium of Management Schools (University of Calgary) i programu Tempus (Preston Polytechnic, obecnie - University of Central Lancashire). Prowadzi także wykłady z systemów informacyjnych zarządzania dla Canadian Executive MBA w Warszawie, oraz gościnnie na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego i w Fachhochschule Nordostniedersachsen (University of Applied Sciences), Lueneburg, Niemcy.

Prelegenci | Jarosław Żeliński

Jarosław Żeliński

Jarosław Żeliński

W 1989 ukończył studia na Wydziale Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej. W trakcie studiów członek koła naukowego, zdobywca 1 nagrody Konkursu Młodych pracowników nauki w Zielonej Górze. Studia ukończył wyróżnioną obroną pracy magisterskiej na temat nowatorskich systemów łączności w paśmie milimetrowym. Po ukończeniu studiów pracownik naukowy, adiunkt zakładu transmisji informacji. Specjalizował się głównie w analizie systemów łączności i teorii komunikacji. Obecnie prowadzi komercyjne projekty dla firm i organizacji oraz samodzielne studia i prace badawcze z obszaru analiz systemowych w takich dziedzinach jak: teoria i filozofia zarządzania, teoria i filozofia prawa, teoria i filozofia nauki i epistemologia i kognitywistyka oraz projektowania logiki i architektury oprogramowania. Doktorant w Instytucie Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk.  Kilkadziesiąt publikacji w prasie specjalistycznej. Biegły w obszarze ochrony wartości intelektualnych i know-how w inżynierii oprogramowania. 

Program
Prelegenci
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78