centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
ZMIANY DOTYCZĄCE PODATKU VAT W 2014 R.
Warszawa, 04.12.2013 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Tomasz Seweryn

Tomasz Seweryn

Tomasz Seweryn

Licencjonowany doradca podatkowy. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość, ze specjalizacją w podatkach. Posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatku VAT. Uczestniczył w wielu projektach dotyczących zarówno bieżących zagadnień podatkowych jak również inwestycji podmiotów zagranicznych w Polsce oraz zwrotów podatku VAT.
Prowadził także wiele przeglądów podatkowych zmierzających do identyfikacji ryzyk podatkowych i możliwości optymalizacyjnych. Posiada także bogate doświadczenie w zakresie postępowań podatkowych.
Szczególne doświadczenia posiada w zakresie doradztwa dla sektora nowoczesnych technologii, sektora produkcyjnego i handlowego oraz energetycznego.

Prelegenci | Przemysław Skorupa

Przemysław Skorupa

Przemysław Skorupa

Starszy Menedżer w dziale doradztwa podatkowego w zespole VAT Deloitte. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe w zakresie prawa podatkowego na tym Wydziale. Przemysław jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Posiada dwunastoletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych podmiotach świadczących usługi doradztwa podatkowego. W Deloitte zajmuje się przede wszystkim bieżącym doradztwem podatkowym w zakresie VAT, projektami mającymi na celu optymalizację rozliczeń VAT przedsiębiorców, przeprowadzaniem przeglądów rozliczeń podatkowych, a także prowadzeniem szkoleń w zakresie podatków dla klientów z różnych branż. Zajmuje się doradztwem przede wszystkim dla klientów z sektora produkcyjnego, handlu i dystrybucji oraz farmaceutycznego.

Program
Prelegenci
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78