centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
IV edycja seminarium w cyklu MEDICA INFO
SYSTEMY WSPOMAGANIA TELEINFORMATYCZNEGO
W REALIACH OCHRONY ZDROWIA 2014 r.
Warszawa, 27.03.2014 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Robert Kurosz

Robert Kurosz

Kierownik sekcji informatyki Szpitala Specjalistycznego w Sandomierzu. Odpowiedzialny za wdrożenie i dostosowanie systemów informatycznych odzwierciedlających procesy zachodzące w Szpitalu. Autor setek zrealizowanych zgłoszeń oraz naturalnych rozwiązań zwiększających efektywność i jakość pracy systemów medycznych.
Ostatnie miesiące: eliminuje wszelkie możliwe błędy w programach medycznych, zgłasza propozycje i uwagi dla przyszłych rozwiązań przygotowywanych przez CSIOZ.
W życiu: szczęśliwy ojciec i mąż, kochający to co robi.

Prelegenci | Marek Nowak

Marek Nowak

Marek Nowak

Wykształcenie:
1976 - studia medyczne
1984 - chirurg dzieci
1997 - studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania Zakładem opieki zdrowotnej - Akademia Ekonomiczna Wrocław
2000 - szkolenie dla zarządzających ochroną zdrowia ze stażem Zagranicznym w Stanach Zjednoczonych
2004 - studia podyplomowe w katedrze prawa gospodarczego - Szkoła Główna Handlowa Warszawa

Doświadczenie samorządowe:
- 1990 - 1994 - Przewodniczący Rady Miejskiej Grudziądza
- 1994 - 2000 - Radny Rady Miejskiej i członek Zarządu
Od wielu lat zarządzam Regionalnym Szpitalem Specjalistycznym im. Dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu: - 1995 - 2000 oraz 2003 - nadal.
Pełniłem również funkcję doradcy Ministra Zdrowia Śp. Franciszki Cegielskiej w Rządzie Jerzego Buzka.
Sprawuję spokojny i konsekwentny styl zarządzania.
Jestem dynamiczny. Potrafię podejmować decyzje.
Z natury jestem wrażliwy i optymistycznie nastawiony do ludzi i otoczenia.
Z udanego związku mam dwie córki - lekarki.
Jestem szczęśliwym dziadkiem czworga wnucząt.

Prelegenci | Krzysztof Nyczaj

Krzysztof Nyczaj

Krzysztof Nyczaj

Dr nauk o zdrowiu. Dziennikarz, publicysta Służby Zdrowia. Związany z systemem ochrony zdrowia od 1998 roku. Brał aktywny udział w tworzeniu polskiego systemu ubezpieczeń zdrowotnych, w tym w organizowaniu Mazowieckiej Regionalnej Kasy Chorych. Od 2001 do 2008 związany z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Współautor wielu aktów prawnych dotyczących zarządzania informacją w ochronie zdrowia, w tym projektu ustawy o informacji w ochronie zdrowia oraz dokumentów strategicznych, w tym Programu Informatyzacji Ochrony Zdrowia. Ekspert Głównego Urzędu Statystycznego. Sprawuje również funkcję eksperta w ramach projektu "Portrety Szpitali - Mapy Możliwości" realizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Autor książki "Elektroniczna dokumentacja medyczna" która ukazała się nakładem Wydawnictwa Wiedza i Praktyka.

Prelegenci | Kajetan Wojsyk

Kajetan Wojsyk

Kajetan Wojsyk

Autor licznych publikacji dotyczących prawa informatycznego, praktyk szerokiego zastosowania informatyki w administracji. Od 1974 r. interesuje się informatyką i jej praktycznymi zastosowaniami. Doświadczenie w zakresie informatyzacji administracji zdobywał w Wyższej Szkole Pedagogicznej (później Akademii im. Jana Długosza) w Częstochowie. Od 1994 roku zajmował się informatyzacją Urzędu Miasta Częstochowy (UMC), pełniąc funkcję Informatyka Miejskiego. Kierowany przez niego zespół skutecznie wprowadzał do praktyki administracji publicznej rozwiązania informatyczne, nagradzane i stanowiące wzory do naśladowania.
W 2005 roku UMC zdobył Złoty Laur dla najlepiej zinformatyzowanej jednostki w kategorii administracja publiczna i instytucje użyteczności publicznej (konkurs Teleinfo – pisma profesjonalnych użytkowników informatyki i telekomunikacji). UMC był dwukrotnie finalistą konkursu Lider Informatyki (organizowanego przez tygodnik Computerworld) i laureatem tej nagrody w roku 2007. W tym samym roku UMC zdobył Złotą @ i międzynarodową nagrodę EuroCrest Award.
Nauczyciel akademicki, były pracownik Politechniki Częstochowskiej, Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, obecnie wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.

Program
Fotoreportaż
Prelegenci
Sponsor
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78