centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
II seminarium w cyklu WIZUALIZACJA DANYCH PROFESJONALNE METODY PREZENTOWANIA DANYCH
Warszawa, 16.12.2015 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Bartosz Czapiewski

Bartosz Czapiewski

Bartosz Czapiewski

Trener i Konsultant, Założyciel SkuteczneRaporty.pl
Ekspert w dziedzinie wizualizacji danych i tworzenia dashboardów. Doświadczenie zdobywał w branży finansowej i FMCG. Prowadzi bloga o tym, jak tworzyć wykresy i raporty. Praktyk, który na co dzień pomaga analitykom i menedżerom tak prezentować dane, aby były poprawnie interpretowane i pomagały szybko podejmować trafne decyzje. Prowadził szkolenia m.in. dla: Allegro, Orlen, PZU, Big Star, Centrum Nauki Kopernik. Głosi koniec ery tabel i potrzebę wizualizacji danych. W jego autorskim warsztacie „Skuteczna komunikacja liczb” wzięło udział już ponad 700 osób. Entuzjasta Excela i Tableau.

Prelegenci | Oskar Maciejek

Oskar Maciejek

Oskar Maciejek

Manager w jednym z największych domów mediowych w Polsce. Znakomicie odnajduje się w coraz bardziej rozrastającej dżungli zwanej „internetem". Na co dzień zajmuje się prowadzeniem i analizowaniem kampanii efektywnościowych mających na celu wygenerowanie wartości dodanej dla klientów. Z pasją wykorzystuje wszelkiego rodzaju narzędzia niezbędne do prowadzenia działań analitycznych online. Prowadzi bloga MyAnalytics.pl i jest współorganizatorem SEMcampu - jednej z większych konferencji w Polsce na temat marketingu w wyszukiwarkach i analityki.

Prelegenci | Wojciech Murzyn

Wojciech Murzyn

Wojciech Murzyn

Zajmuje się technikami komunikacji i prezentacji. Poszukuje sposobów skutecznego porozumiewania się w biznesie i nauce, dobrej komunikacji między ludźmi, także w sytuacjach publicznych. Doradza jakie są sposoby dobrego przygotowania i właściwego przedstawiania informacji. Prowadzi szkolenia z technik prezentacji (www.prezentacje.edu.pl), a dla branży IT także szkolenia z zakresu sprzedaży (www.sprzedawanie.IT) i obsługi klienta (www.obsluga.klientow.IT)
Prowadzi zajęcia na Politechnice Warszawskiej. Uczestniczy w projektach związanych z diagnozą i poprawą sytuacji komunikacyjnej w organizacji, prowadzi szkolenia i konsultacje.
Z zawodu jest inżynierem IT, aktywnym w branży od kilkunastu lat. Jest konsultantem doradzającym na temat budowania systemów komunikacyjnych, contact center i CRM.

Prelegenci | Artur Smolicki

Artur Smolicki

Artur Smolicki

Specjalista marketingu internetowego, pasjonat mediów społecznościowych oraz możliwości tworzenia biznesu w sieci. Od ponad 5 lat współpracujący z wieloma polskimi oraz światowymi markami budując ich wizerunek oraz doradzając w kwestii podejmowanych działań marketingowych. Analityk internetowy, skupiający się na efektywnym wykorzystaniu narzędzi marketingu internetowego. Ze szczególnym zainteresowaniem śledzi trendy zachodzące w sektorze MŚP oraz branży e-commerce. Subiektywny bloger, poruszający tematy związane z biznesem, reklamą oraz szeroko pojętą aktywnością w Internecie. Prelegent oraz szkoleniowiec, uczestnik konferencji branżowych w Polsce oraz za granicą. Jako mentor uczestniczy w programie akceleracji dla startupów Starter Rocket. Autor wielu publikacji oraz artykułów, prezentowanych w takich magazynach jak Marketing w Praktyce, Marketer Plus czy też Bloomberg Businessweek Polska.

Prelegenci | Mirosław Socha

Mirosław Socha

Absolwent kierunku elektrotechnika na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, gdzie uzyskał stopień doktora nauk technicznych w zakresie biocybernetyki i inżynierii biomedycznej. Pracuje na stanowisku adiunkta w Katedrze Metrologii i Elektroniki AGH, gdzie prowadzi zajęcia z wizualizacji danych biomedycznych, programowania aplikacji oraz pomiarów wielkości nieelektrycznych. Autor skryptu "Wizualizacja danych biomedycznych" oraz autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych dotyczących praktycznego wykorzystania wizualizacji w medycynie. Brał czynny udział w licznych krajowych i europejskich projektach badawczych dotyczących wykorzystania informatyki w medycynie.

Prelegenci | Bogna Zacny

Bogna Zacny

Jest adiunktem w Katedrze Inżynierii Wiedzy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Głównym obszarem jej zainteresowań naukowych są systemy eksploracji danych oraz odkrywania wiedzy z baz danych. W szczególności zajmuje się teoretycznymi i praktycznymi aspektami odkrywania związków przyczynowo-skutkowych z wykorzystania modeli równań strukturalnych (SEM). Jako pasjonat analizy danych oraz wizualizacji jej wyników rozwija narzędzia informatyczne umożliwiające automatyczne generowanie raportów, prezentujących wyniki badań naukowych. Jest członkiem Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej oraz Polskiego Towarzystwa Statystycznego.

Program
Sprawozdanie
Prelegenci
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78