centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
XXXI seminarium w cyklu GIS W PRAKTYCE
MIEJSKIE SYSTEMY GIS
DANE PRZESTRZENNE W ZARZĄDZANIU MIASTAMI
Warszawa, 15.12.2016 Koordynator: Elżbieta Janus

W dniu 15 grudnia 2016 r. zorganizowaliśmy trzydzieste pierwsze seminarium w cyklu GIS W PRAKTYCE, które poświęcone było miejskim systemom GIS - danym przestrzennym w zarządzaniu miastami.

Wykład inaugurujący wygłosił pan prof. dr hab. inż. Dariusz Gotlib z Politechniki Warszawskiej, który opowiedział o roli zasobów i technologii geoinformacyjnych w rozwoju oraz integracji systemów „smart city”. Następne prezentacje przedstawili przedstawiciele Warszawskiej Straży Miejskiej oraz Urzędu Miasta Kielce – pani Olga Prasolik oraz pan Leszek Najgeburski, którzy omówili system GIS w warszawskiej Straży Miejskiej oraz budowę systemu informacji przestrzennej miasta na przykładzie Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej (MSIP) w Kielcach.

W drugiej części seminarium swoje wykłady wygłosili: pani Agnieszka Nowakowska z Głównego Urzędu Statystycznego, która opowiedziała o Portalu Geostatystycznym oraz pan Tadeusz Osowski z Urzędu Miasta St. Warszawy, który przedstawił doświadczenia Warszawy w otwieraniu danych.

Fotoreportaż

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Program
Sprawozdanie
Prelegenci
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78