centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

szkolenie
USTAWA O PRZECIWDZIAŁANIU PRANIU PIENIĘDZY ORAZ FINANSOWANIU TERRORYZMU (USTAWA PPP) - POLSKA METODA IMPLEMENTACJI IV DYREKTYWY AML
Warszawa, 15.11.2017 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci |Jeremi Mazany

Jeremi Mazany

Jeremi Mazany

Jeremi Mazany- radca prawny, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, prowadzi szkolenia między innymi z zakresu prawa bankowego oraz ochrony danych osobowych, zatrudniony w wiodącej instytucji finansowej w Polsce.

Prelegenci | Piotr Bodył Szymala

Piotr Bodył Szymala

Piotr Bodył Szymala

Jest radcą prawnym, wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Dyrektorem Obsługi Prawnej Bankowości Inwestycyjnej Grupy BZ WBK SA, współpracownik działu prawnego w dzienniku Rzeczpospolita. Opublikował ok. 50 artykułów naukowych lub popularnonaukowych z zakresu prawa bankowego, dewizowego, handlowego i upadłościowego; napisał także książki "Klient w banku, czyli prawo bankowe z perspektywy odbiorcy usług banków", "Ryzyko prawne w działalności banków". Stały współpracownik działu prawnego "Rzeczpospolitej". Autor jest absolwentem UAM w Poznaniu, stypendystą Leopold Franzens University Innsbruck w Austrii, University of Aarhus w Danii i T.M.C. Asser Institut - Institute for Private and Public International Law, International Commercial Arbitration and European Law w Hadze w Holandii.

Program
Prelegenci
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78