centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 28.04.2009 Koordynator: Magdalena Kowalska

PRELEGENCI

Andrzej Jaromin

Wiceprezes Zarządu iMed24 S.A. (Grupa Kapitałowa COMARCH), z wykształcenia informatyk. W okresie ostatnich 14 lat brał udział w wielu projektach z obszaru IT w farmacji i medycynie - między innymi był członkiem zespołu tworzącego system KS-APTEKA w wersji Windows (ok. 7000 wdrożeń), kierował zespołem tworzącym pierwszy polski system zarządzania sieciami aptek FARMANET (ok. 3000 wdrożeń), kierował zespołem tworzącym System Zarządzania Programami Lojalnościowymi w Medycynie (ok. 4000 wdrożeń), sprawował funkcję kierownika projektu - pilotażowego wdrożenia Rejestru Usług Medycznych (RUM) II Generacji w NFZ w Wielkopolsce, brał udział w projekcie ePrescript (międzynarodowa recepta elektroniczna), kierował zespołem tworzącym System Kontroli Recept on-line SKR (ok. 5000 wdrożeń) oraz kierował projektem Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia OSOZ (kilkanaście tys. wdrożeń). Twierdzi, że najciekawsze w pracy jest przecieranie nowych szlaków.


Adam Konka

Adam Konka

- Studia magisterskie w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie Zarządzanie Przedsiębiorstwem w Zintegrowanej Europie
- Studia Podyplomowe w SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia Biznesu
Kariera Zawodowa:
1999 - 2007 ABG S.A. Warszawa na stanowiskach: Koordynator Projektów Informatycznych, Kierownik Projektów Informatycznych, Dyrektor Działu Produkcji Oprogramowania, Dyrektor Pionu Produkcji Oprogramowania
2005 - 2007 Członek Zarządu Cryptotech Sp. z o.o. w Krakowie
2008 nadal - Prezes firmy Unikkon Integral Sp. z o.o. w Warszawie
Zainteresowania:
Jeździectwo Skokowe, Kultura i Filozofia Wschodu, Psychologia


Adam Koprowski

Adam Koprowski

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pierwsza praca magisterska na tym Wydziale związana z tematyką "Wspomaganie decyzji politycznych przy wykorzystaniu komputerowych systemów informatycznych. Symulator zachowań społecznych" (Instytut Nauk Politycznych UJ oraz Instytut Informatyki UJ).Ukończył wiele kursów związanych z Project Managmentem i metodologią pracy w projektach Unii Europejskiej. Po kilkuletniej pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim od 1993 do 2002 pracował w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Stworzył tam Dział Systemów Informatycznych i Ochrony Danych Elektronicznych integrując wiele systemów informatycznych w tym aplikacje telemedyczne. Jeden z głównych twórców systemu KONSUL. W 1999 roku pod jego kierownictwem Dział Systemów Informatycznych oraz cały KSS im. Jana Pawła II otrzymał prestiżową nagrodę "Lider Informatyki" w dziale Organizacje Użyteczności Publicznej. Wielokrotnie brał udział w międzynarodowych projektach badawczych związanych z wdrażaniem systemów informatycznych w instytucjach medycznych posiadających wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny między innymi projekty finansowane przez US AID, PHARE, EC. Konsultuje wdrożenia systemów komputerowych w wielu instytucjach na terenie całego kraju. Jeden z twórców Krakowskiego Centrum Telemedycyny i Medycyny Zapobiegawczej - instytucji finansowanej przez KBN. Od 2003 roku pełni funkcję Pełnomocnika Dyrektora Instytutu Kardiologii im. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ds. Informatycznych Systemów Telemedycznych. Od 2003 roku systematycznie powołany do prac w Komisji Europejskiej (dział IST) jako ekspert z dziedziny medycznych systemów informatycznych. Dyrektor działu IT w Komitecie Wyborczym na Prezydenta RP Zbigniewa Religi. Współpracownik Ministra Zdrowia w dziedzinie Systemów Telemedycznych. Członek eHealth High Level Working Group z ramienia Ministerstwa Zdrowia w Brukseli. Obecnie Zastępca Dyrektora Centrum Systemów Informacyjnych w Ochronie Zdrowia. Inicjator i autor projektów strukturalnych z obszaru telemedycyny (HeartNet, EPIKRATES). Koordynator technologiczny projektu TeleInterMed finansowanego z funduszy norweskich.
Zainteresowania: rozwiązania mobilne w zakresie rozwiązań informatycznych w medycynie, medyczne bazy danych, mobilne rozwiązania telekonsultacyjne, zastosowanie telemedycyny w dziedzinie ochrony zdrowia, interakcje pomiędzy rynkiem IT a medycyną, elektroniczne standardy zapisu informacji medycznej, multimedialne systemy telekonsultacyjne oraz bazodanowe, polityczne systemy wspomagania decyzji politycznych, cyber-politics.


Lek. med. Wojciech Lorens

Jest lekarzem chorób wewnętrznych z wieloletnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną, informatykiem i kierownikiem projektów - posiadaczem certyfikatu Prince2 Practitioner. Obecnie pełni funkcję kierownika projektów w firmie Medicover, gdzie prowadzi, integruje i wspiera przedsięwzięcia medyczno-informatyczne. Zrealizował m.in. projekt wdrożenia EMR (Electronic Medical Record) w zintegrowanej sieci placówek ambulatoryjnych Medicover. Współtworzy i rozwija elektroniczną platformę usług on-line dla pacjentów - Medicover On-line.


Dominik Parzydło

Absolwent Wydziału Psychologii Społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Od dwunastu lat związany z projektowaniem, realizacją i utrzymaniem systemów informatycznych w przedsiębiorstwach z sektorów MSP oraz Enterprise w Polsce i za granicą. Brał udział we wdrożeniach systemów DMS w przedsiębiorstwach zatrudniających powyżej 40.000 pracowników.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78