centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 10.12.2009 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Monika Bekas

Monika Bekas

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, doktorantka w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła szkołę Trenera Biznesu we Wrocławiu. Wykłada na Studiach Podyplomowych Zarządzanie Płynnością Finansową Przedsiębiorstwa i Windykacja Należności organizowanych przez Katedrę Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2004 roku pracuje w Krajowym Rejestrze Długów jako Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju i Wdrożeń. Od 2006 roku prowadzi projekt edukacyjny pod nazwą Akademia Krajowego Rejestru Długów (www.AkademiaKRD.pl). Autorka programów edukacyjnych Akademii KRD, licznych artykułów, prac naukowych i publikacji z zakresu zarządzania należnościami. W 2008 roku została wydana jej autorska książka pt. Windykacja Należności w Praktyce, zgłoszona do nominacji do Nagrody Beta. Jako doradca wskazuje firmom, jak powinien wyglądać proces zarządzania należnościami. Uczy przedsiębiorców tworzenia właściwej polityki kredytowej.


Patryk Brożek

Współtwórca i dyrektor zarządzający firmy Wheel. Wcześniej zawodowo związany z COMP S.A., gdzie odpowiadał za sprzedaż systemów bezpieczeństwa.
Brał czynny udział przy powstawaniu polskich urządzeń kryptograficznych certyfikowanych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Autor publikacji związanych z tematyką bezpieczeństwa i podpisem elektronicznym, w których oprócz kwestii technicznych analizuje w jaki sposób systemy te wpływają na działalność, kondycję finansową oraz rozwój firm z nich korzystających.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne.
Prywatnie zagorzały kibic piłkarski i miłośnik marki Apple.


Michał Chojnacki

Absolwent kierunku Telekomunikacja Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.
Od ponad 4 lat związany z branżą IT. Pracował m.in. w takich firmach jak Altar Sp. z o.o. oraz NextiraOne Polska Sp. z o.o. pełniąc rolę konsultanta w zakresie systemów wspomagających obsługę Klienta jak Contact Center, CRM, HelpDesk.
Od października 2008 ponownie rozpoczął współpracę z firmą Altar Sp. z o.o. i jest odpowiedzialny za współpracę z Kluczowymi Klientami.


Paweł Ejzert

Paweł Ejzert

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Związany z bankowością od 8 lat. Karierę zawodową rozpoczął w Contact Center, następnie zatrudniony w Departamencie Bankowości Elektronicznej. Od 2007 roku na stanowiskach menadżerskich w BRE Banku. Kierował Wydziałem Zarządzania Relacjami z Klientami, Wydziałem Zarządzania Procesami Reklamacyjnymi oraz Wydziałem Zarządzania Procesami Obsługi Klienta. Kierował podprojektem stworzenia infrastruktury, legislacji oraz aplikacji wspierających zarządzanie i monitoring reklamacji w mBanku w Republice Czeskiej oraz Słowackiej. Obecnie odpowiedzialny za projekty związane z optymalizacją procesów Back-Office mBanku.


Wojciech Grzybek

Posiada wykształcenie wyższe, absolwent Politechniki Poznańskiej.
Początek kariery zawodowej przypada na rok 1984 i pracę w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica na stanowisku specjalisty elektronika. Następnie w latach 1986-1989 praca w firmach polonijnych i awans od szczebla Programisty do Dyrektora ds. Programowania. Od 1989 objęcie funkcji Prezesa Zarządu w założonej wraz z dwoma wspólnikami firmie HEUTHES Sp. z o.o.
Opracowanie technologii CLIENT-WEB-SERVER® zastosowanej przy produkcji systemów informatycznych dla bankowości (MULTICENTAUR, GRYFCARD, GRYFBANK) oraz dla przedsiębiorstw (ISOF).


Krzysztof Opolski

Prof. dr hab ekonomii, kierownik Katedry Strategii i Polityki Gospodarczej Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, specjalista w dziedzinie budowania strategii, w tym strategii marketingowych i strategii jakości. Autor wielu publikacji książkowych z tego obszaru. Członek Rady Nadzorczej Citi Handlowy, doradca strategiczny zarządu Grupy Axa w Polsce, członek międzynarodowej grupy eksperckiej CHER (Consortium for Higher Education).

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78