centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 24.08.2010 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Wiktoria Cieślikowska

Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku VAT. Brała udział w projektach typu due diligence oraz przeglądach podatkowych mających na celu kompleksowa weryfikację zobowiązań podatkowych spółek. Prowadziła liczne szkolenia z zakresu prawa podatkowego.


Maciej Dutko

Maciej Dutko

Właściciel firmy szkoleniowej Dutkon.pl i autor bloga Akademia-Internetu.pl. E-przedsiębiorca, szkoleniowiec współpracujący z Allegro, wykładowca w kilku uczelniach wyższych, autor bestsellerów: książki "E-biznes. Poradnik praktyka", e-publikacji "Nieprzyzwoicie łatwa strona WWW" i audiobooka "Konkurencyjne oczko".

Rafał Golat

Rafał Golat

Radca prawny w Departamencie Prawnym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, arbiter Sądu Polubownego do Spraw Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji, autor licznych publikacji prasowych i książkowych na tematy związane z prawem kultury, własności intelektualnej i przemysłowej, prawa cywilnego, gospodarczego i podatkowego.


Bartłomiej Roszkowski

Bartłomiej Roszkowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz absolwent Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim, student na Wydziale Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Profesjonalnie związany z branżą e-commerce od ponad 5 lat. Pomysłodawca i współtwórca największego w Polsce kiosku z publikacjami w wersji elektronicznej www.nexto.pl oraz platformy pozwalającej na założenie sklepu internetowego w 5 minut, z gotowym asortymentem produktów www.nextranet.pl. Na co dzień w firmie NetPress zajmuje się zarówno budowaniem strategii, jak i planowaniem marketingowym i optymalizacją działania sklepu internetowego www.nexto.pl.


Jarosław Sroczyński

Jarosław Sroczyński

Radca prawny, partner w kancelarii Markiewicz & Sroczyński. Specjalista prawa konkurencji i konsumentów, od kilkunastu lat prowadzi w tym zakresie szeroką praktykę doradczą. W przeszłości partner kierujący praktyką prawa konkurencji w jednej z największych polskich kancelarii prawnych. Pracował także w Brukseli w międzynarodowej kancelarii sieciowej. Był założycielem i dyrektorem Delegatury Urzędu Antymonopolowego w Krakowie, a także pracownikiem naukowym Instytutu Prawa Własności Intelektualnej UJ. Posiada wieloletnią praktykę w pracach legislacyjnych (m. in. ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, rozporządzenia dot. zwolnień grupowych, rozporządzenie ws. procedur leniency). Ekspert prawny UOKiK przy implementacji dyrektywy o zwalczaniu nieuczciwych praktyk handlowych oraz ekspert unijny w zakresie prawa konkurencji, doradca Komitetu Antymonopolowego Ukrainy. Wielokrotnie otrzymywał wyróżnienia "rekomendowanego prawnika" w polskich i międzynarodowych rankingach w dziedzinie prawa konkurencji i antymonopolowego, w tym "Lidera Dziedziny" w rankingach "Rzeczpospolitej".


Piotr Waglowski

Piotr Waglowski

Prawnik, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet (www.vagla.pl), ukończył studia doktoranckie prowadzone w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Członek Założyciel, a następnie członek zarządu stowarzyszenia Internet Society Poland (http://www.isoc.org.pl). Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, Członek Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Członek Rady Programowej Fundacji Panoptykon.
Uczestniczy w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego oraz Forum "Aktywny Obywatel", działającego przy Instytucie Spraw Publicznych. W latach 2006-2007 członek Rady Informatyzacji pierwszej kadencji - organu opiniodawczo-doradczego ministra właściwego do spraw informatyzacji.
Autor książki Prawo w sieci. Zarys regulacji Internetu, Gliwice 2005.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78