centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 23.11.2011 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Maciej Dutko

Dr Maciej Dutko

Maciej Dutko

Właściciel firmy szkoleniowej Dutkon.pl i autor bloga Akademia-Internetu.pl.
Użytecznością stron WWW zajmuje się zarówno w wymiarze naukowo-dydaktycznym (szkolenia i zajęcia na studiach podyplomowych nowoczesnego marketingu w kilku uczelniach), jak i praktycznym (jako audytor serwisu Allegro ocenia i doradza w zakresie użyteczności ofert aukcyjnych oraz sklepów internetowych).
Ponadto:
- e-przedsiębiorca, właściciel sklepu internetowego RepublikaWiedzy.pl,
- Certyfikowany Wykładowca Allegro,
- autor sześciu książek poświęconych Internetowi i e-biznesowi, w tym trzech bestsellerów: "E-biznes po godzinach", "Twoja pierwsza strona WWW", "E-biznes. Poradnik praktyka",
- wykłada w uczelniach wyższych w całym kraju,
- autor e-publikacji z serii "Akademia Internetu".

Prelegenci | Rafał Hostyński

Rafał Hostyński

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, od ponad 5 lat czynnie zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach. Poszukiwacz nowych rozwiązań i technik pozycjonowania, zawsze przygotowany na zmiany w algorytmach Google. Obecnie zarządza sześcioosobowym zespołem we własnej firmie.
Posiadając certyfikat audytora ISO 9000 doskonale orientuje się w obszarach zarządzania jakością. W swojej pracy jako pozycjoner korzysta z najlepszych praktyk, przez co działania przez niego podejmowane są spójne, uporządkowane i w pełni bezpieczne dla stron klientów.
Umiejętności dydaktyczne rozwinął edukując pracowników Urzędu Miejskiego w zakresie planowania budżetów, przy wysokich standardach energetycznych i socjalnych dla zarządzających budynkami użyteczności publicznej. Prowadzi(ł) w firmach Acquitec Sp. z o.o. i QUALI szkolenia zamknięte z promocji i optymalizacji stron w internecie.

Prelegenci | Kacper Osiecki

Kacper Osiecki

Psycholog społeczny specjalizujący się zachowaniach konsumenckich. W 2005 roku rozpoczął pracę w LABoratory&Co na stanowisku specjalisty badań ilościowych, w 2006 objął stanowisko dyrektora badań, a w 2010 roku dyrektora badań odpowiedzialnego za działania międzynarodowe. W latach 2005 - 2007 był zaangażowany w projekt ECM (Exploring Consumer's Mind), którego celem był rozwój i wdrożenie metod badań neuromarketingowych.
W codziennej pracy zajmuje się badaniem skuteczności komunikacji marketingowej dla wiodących marek polskich i międzynarodowych. Prelegent na wielu konferencjach naukowych poświęconych nowoczesnym metodom badawczym opartych na miarach niedeklaratywnych. W 2007 roku otrzymał nagrodę na PTBRiO za realizację projektu mierzącego skuteczność materiałów POS nowej generacji.

Prelegenci | Mariusz Szwoch

Dr inż. Mariusz Szwoch

Absolwent wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, gdzie obronił w 2001 r. pracę doktorską w dyscyplinie informatyka. Od ponad dwudziestu lat pracuje naukowo i dydaktycznie, obecnie jako adiunkt w katedrze Inteligentnych Systemów Interaktywnych.
W swojej pracy badawczej zajmuje się szeroko pojętą tematyką multimedialnych systemów interaktywnych, obejmujących m.in. takie dziedziny jak: przetwarzanie obrazów, rozpoznawanie obrazów i dźwięku, biometria, multimedialne bazy danych i biblioteki cyfrowe, grafika komputerowa i systemy graficzne, wirtualna i wzbogacona rzeczywistość, zaawansowane interfejsy wejściowe systemów multimedialnych oraz projektowanie gier komputerowych. Autor i współautor około 60 publikacji oraz kilku wdrożeń w wymienionych dziedzinach. Przygotowywał, kierował lub współuczestniczył w 8 projektach badawczych krajowych i europejskich.

Prelegenci | Marek Zachara

Dr inż. Marek Zachara

Moje zawodowe i akademickie doświadczenia zawsze przeplatały się ze sobą. W 1996 roku ukończyłem studia na Akademii Górniczo-Hutniczej (kierunek Elektronika) i wyjechałem na stypendium do Bristolu (Wielka Brytania). Na podstawie prowadzonych tam przez rok badań i po złożeniu rozprawy uzyskałem w 2000 roku tytuł Master of Science.

Po powrocie do kraju 1997 pracowałem najpierw w firmie Ericsson Polska - jako Sales Engineer, a następnie Project Leader. Pod koniec 1998 roku przeszedłem do pracy w Comarch w Krakowie, początkowo jako Key Account Manager, a następnie Dyrektor Handlowy.

Po kilku latach zdecydowałem się jednak porzucić karierę w korporacji na rzecz satysfakcji jaką daje praca na własny rachunek. Od tego czasu zajmuję się różnymi projektami, m.in. realizacją wdrożeń i tworzenia systemów informatycznych, badaniem kodu aplikacji itp. Od 2004 roku odpowiadam np. za rozwój i funkcjonowanie systemów przetwarzania danych IMS / CMS Group w Egipcie. Od 2008 roku we współpracy z firmą Securing pracuję nad rozwojem metod badania i oceną bezpieczeństwa aplikacji

Satysfakcję sprawia mi też praca naukowa i działalność akademicka. Kontakt ze studentami oraz prowadzone badania powalają utrzymać otwartość na nowe koncepcje, stawiają też ciągłe wyzwania które nie pozwalają 'spocząć na laurach'. Staram się łączyć badania z pracą zawodową, prowadzę wykłady m.in. z przedmiotów takich jak "Zarządzanie Projektami" czy "Technologie Internetowe". W 2008 roku obroniłem na Akademii Górniczo-Hutniczej pracę doktorską w dyscyplinie informatyka

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78