centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 29.05.2012 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Marcin Bańka

Marcin Bańka

Marcin Bańka

Kierownik działu wsparcia technicznego w firmie "Systemy informatyczne ITXON". Zajmuje się zagadnieniami bezpieczeństwa teleinformatycznego. Od 2006 roku zajmuje się produktami firmy Acronis. Jest on certyfikowanym inżynierem oraz trenerem firmy Acronis. Wcześniej inżynier pomocy technicznej w firmie Kaspersky Lab Polska. Absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej.

Prelegenci | Karol Boguniewicz

Karol Boguniewicz

Regionalny architekt rozwiązań dla chmury obliczeniowej, członek międzynarodowego zespołu kompetencyjnego konsultantów w zakresie wirtualizacji i chmury firmy EMC. Absolwent Wydz. Matematyki i Informatyki UAM, Wydz. Zarządzania UW oraz Podyplomowego Studium SGH Efektywne Zarządzanie IT w Przedsiębiorstwie. Inżynier technologii VMware z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Obecnie zajmuje się wsparciem procesu sprzedaży rozwiązań dla chmury obliczeniowej, marketingiem technologicznym oraz świadczeniem usług doradczych w zakresie chmury i wirtualizacji dla kluczowych Klientów w regionie wschodniej Europy.

Prelegenci | Marcin Gosiewski

Marcin Gosiewski

Marcin Gosiewski

Od 17 lat w branży informatycznej jako założyciel, współwłaściciel i wizjoner firmy BiG Vent, a po jej sprzedaży niezależny konsultant w tej dziedzinie. Obecnie związany z Warszawską firmą BV Systemy a jednocześnie prowadzi działalność konsultingową w ramach firmy MGDZ należącej do tej grupy. Specjalizuje się w rozwoju rynku IT, w szczególności rynku infrastruktury informatycznej: centrów obliczeniowych, pamięci masowych i bezpieczeństwa danych.
Posiada duże doświadczenie konsultingowe w zakresie strategii informatycznej, budowy architektury i wdrożeń infrastruktury informatycznej. Typowo techniczną wiedzę uzupełnia dobra znajomość zagadnień z zakresu zarządzania, marketingu, finansów i ekonomi.

Prelegenci | Dariusz Jarecki

Dariusz Jarecki

Dariusz Jarecki

Z branżą IT związany od 17 lat. W Acronis pracuje od początku funkcjonowania polskiego oddziału, który ruszył w lipcu 2009 r. Jako Country Manager odpowiada za rozwój Acronis w Polsce oraz koordynuje działania firmy w pozostałych krajach Europy Wschodniej, m.in. w Czechach i na Ukrainie. Do jego zadań należy m.in. współpraca i rozwijanie nowych kontaktów w obszarze dystrybutorskim i partnerskim, jest również odpowiedzialny za Program Partnerski Acronis.
Posiada wszechstronne wykształcenie: absolwent geografii na Uniwersytecie Łódzkim, studiował również zarządzanie i marketing na Politechnice Łódzkiej. Doświadczenie w sektorze IT zdobywał m.in. w ICL Poland oraz Comparex Systemy Informatyczne. Współtworzył polskie biuro Veritas Software. Pracował dla Trend Micro (był jednym z pierwszych pracowników oddziału firmy w Polsce) gdzie odpowiadał za restrukturyzację kanału partnerskiego i wprowadzenie nowatorskiego programu dla partnerów.

Prelegenci | Anna Kobylańska

Anna Kobylańska

Anna Kobylańska

Adwokat, wspólnik w kancelarii prawnej Kobylańska & Lewoszewski. Specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie ochrony danych osobowych, w tym w zagadnieniach prawnych związanych z przepisami unijnego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Posiada też wieloletnie doświadczenie w doradztwie w zakresie prawa nowych technologii, e-commerce oraz ochrony własności intelektualnej. Autorka publikacji z zakresu prawa ochrony danych osobowych i ochrony przed naruszeniem prawa do znaków towarowych w Internecie. Wykładowca w Centrum Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. Sześciokrotnie wyróżniana przez ranking Chambers and Partners: Europe, w kolejnych latach 2012 - 2017, w kategorii Telekomunikacja, Media, Nowe Technologie – Dane Osobowe

Prelegenci | Ewelina Kurzeja

Ewelina Kurzeja

Product Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu pamięci masowych, systemów do backupu i archiwizacji danych. Na co dzień współpracuje z integratorami w całej Polsce w zakresie rozwoju kompetencji i dostarczania kompleksowych rozwiązań składowania i ochrony danych dla klientów końcowych.

Prelegenci | Marek Mejssner

Marek Mejssner

Redaktor - analityk rynku z 18 letnim doświadczeniem. Był dziennikarzem gospodarczym i informatycznym i analityk rynku informatycznego. Pracował przy tworzeniu pierwszego w Polsce Centrum Certyfikacji Signet. Kierował również Zespołem Strategii Rynkowych w CA Signet należącym do TP Internet. Realizował projekty wdrożeń webowych jako project manager. Był także content managerem oraz konsultantem IT.
Obecnie prowadzi analitykę bezpieczeństwa dla Trusted Information Consulting; także stały współpracownik działu Nauka Polskiej Agencji Prasowej.

Prelegenci | Krzysztof Młynarski

Krzysztof Młynarski

Krzysztof Mlynarski

Z wykształcenia i zamiłowania informatyk. Specjalizuje się w bezpieczeństwie systemów operacyjnych i sieci rozległych. Pierwszą pracę zawodową podjął w CI CUP jako programista w roku 1988. Od 1991 roku silnie związany z rozwojem sieci Internet w Polsce, początkowo tylko w środowiskach akademickich (Uniwersytet Warszawski, UMCS i KUL w Lublinie), a następnie również w środowiskach biznesu. W 1992 roku pracował we Francji dla tamtejszej giełdy papierów wartościowych, jako programista sieciowy. W roku 1993 założył własną firmę - Teleinformatica, która działa do dziś na rynku bezpieczeństwa systemów komputerowych, obsługując średnie i duże przedsiębiorstwa (w tym Narodowe Fundusze Inwestycyjne i banki). W roku 1995 bierze czynny udział w organizowaniu Stowarzyszenia Polska Społeczność Internetu (PSI), którego jest członkiem-założycielem. W 1996 był współzałożycielem Instytutu Bezpieczeństwa Sieciowego (obecnie ENSI) . Ze współpracy z IBS rezygnuje po sześciu miesiącach. W tym samym mniej więcej czasie pełni funkcję koordynatora sieci IRC w Polsce
Od lat czynnie popularyzuje wiedzę informatyczną poprzez szereg publikacji w czasopismach branżowych (wydawanych przez wydawnictwa: Lupus, Software i IDG), jak i współtworzenie programów telewizyjnych (cykl „Internet w Jedynce” w TVP1, „Telebajt” i „Pierwszomajowe spotkania z Internetem” (Warszawski Ośrodek Telewizyjny)). Jest też częstym gościem w audycjach telewizyjnych i radiowych poświęconych tematyce bezpieczeństwa informacji.

Prelegenci | Paweł Regiec

Paweł Regiec

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Na tej samej uczelni ukończył studia podyplomowe w zakresie handlu i zarządzania sprzedażą. Z grupą kapitałową Comarch związany od 2008 roku. Obecnie w spółce iComarch24 odpowiada za biznesowy rozwój usług cloud computing wspierających firmy w obszarach: e-commerce, backup danych, fakturowanie, księgowość.

Prelegenci | Wojciech Urbanek

Wojciech Urbanek

Wojciech Urbanek

Wojciech Urbanek, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Zarządzania w Sopocie. Dziennikarz, specjalizujący się w tematyce IT . Od 1995 do 2001 roku w firmie Mikrotel, producent sprzętu telekomunikacyjnego, początkowo jako specjalista ds. marketingu, a następnie public relations manager. Od 2002 do chwili obecnej związany z magazynem IT Reseller, od września 2014 redaktor naczelny  IT Resellera, w latach 2007-2009 redaktor naczelny magazynu Świat Telekomunikacji, a od 2012 roku redaktor naczelny serwisu Itocus.pl. Od 2010 współpracownik magazynu Businessman.pl. Współautor książki "Hazard w sieci". Obecnie zastępca redaktora naczelnego CRN Polska.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78