centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
Seminarium z cyklu e-Dyrektor Finansowy
NARZĘDZIA INFORMATYCZNE DLA DZIAŁÓW FINANSOWYCH - Podatek VAT od 2013 roku - nowy model fakturowania oraz inne zmiany podatkowe
Warszawa, 10.01.2013 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Leszek Bajor

Leszek Bajor

Adam Wiśniewski

Od lat związany z sektorem IT. W swojej karierze zarządzał działami produkcji, testów, wdrożeń oraz sprzedaży. Pracował m.in. na rzecz Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Zdrowia.
Swoją karierę zawodową rozwijał w takich firmach jak Apexim, Computerland, Vulcan i Mentor Graphics.
Obecnie zarządza zespołem sprzedaży oraz koordynuje działania marketingowe firmy FIS-SST.

Prelegenci | Janusz Hryszkiewicz

Janusz Hryszkiewicz

Janusz Hryszkiewicz

W branży IT od 1998 r. Z FIS-SST związany od 2002 r. Od początku zajmował się doradztwem w zakresie zastosowania rozwiązań informatycznych w usprawnianiu procesów biznesowych i zarządzania przedsiębiorstwem, szczególnie w obszarze księgowości.
Współtwórca kilku produktów, od 2008 roku nadzoruje również wdrożenia systemu SAP. Od lipca 2008 Prezes Zarządu FIS-SST.

Prelegenci | Witold Modzelewski

Witold Modzelewski

Witold Modzelewski

Profesor Uniwersytetu Warszawskiego (od 21 lat), prezes Instytutu Studiów Podatkowych (od 16 lat), Szef podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego (od 11 lat). Najbardziej znany w kraju wykładowca problematyki podatkowej oraz doradca podatkowy (00001). Od 31 lat reprezentuje podatników w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Autor ponad 1200 publikacji na tematy podatkowe i prawnopodatkowe. Szef Kapituły Medalu VIRTUS EST PERFEKTA RATIO im. F. Druckiego Lubeckiego, Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP (2011). Kierował pracami na projektami nowej ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o jednolitym podatku dochodowym (2011 rok). Co najważniejsze: autor prognoz, które się z reguły sprawdzają.

Prelegenci | Marcin Romańczuk

Marcin Romańczuk

Marcin Romańczuk

Jest doradcą podatkowym i prawnikiem, z siedemnastoletnim doświadczeniem w doradztwie podatkowym. Marcin specjalizuje się w międzynarodowych i krajowych aspektach podatku dochodowego od osób prawnych, cenach transferowych, podatku VAT oraz podatku dochodowym od osób fizycznych. Do tej pory Marcin pracował dla takich firm jak: PricewaterhouseCoopers, Baker & McKenzie, Norton Rose, jak również w Departmencie Zagranicznym Ministerstwa Finansów. Doświadczenie Marcina obejmuje m.in:
- Doradztwo w zakresie strukturyzacji inwestycji międzynarodowych, w tym, podatkowe aspekty dla osób posiadających portfele akcji, (porady obejmowały Polskę, Cypr i Luksemburg),
- Doradztwo w zakresie prowadzenia postępowań podatkowych,
- Doradztwo w sprawach podatkowych związanych z transakcjami M & A (firmy z branży sprzętu komputerowego, energii, nieruchomości i budownictwa),
- Doradztwo w zakresie implementacji podatkowo efektywnych struktur holdingowych dla różnych sektorów (energia, nieruchomości),
- Doradztwo w zakresie implementacji działalności leasingowej dla sektora finansowego (w tym strukturyzacji działalności, przygotowaniu umów leasingowych itp.),
- Doradztwo w zakresie sprzedaży i leasingu zwrotnego dla sektora lotniczego,
- Doradztwo w kwestiach podatkowych dla międzynarodowych systemów finansowania (dla dużych międzynarodowych banków),
- Doradztwo w zakresie przygotowania dokumentacji cen transferowych oraz przygotowaniu i realizacji polityki cen transferowych,
- Prowadzenie podatkowej analizy ekonomiczno-finansowej dla inwestorów z branży telekomunikacji, bankowości, przemysłu spożywczego, budownictwa i energii.
- Kształtowanie efektywnych systemów podatkowych w odniesieniu do sprzedaży akcji, dla inwestorów międzynarodowych z Cypru i Luksemburga.
Marcin jest autorem i współautorem wielu publikacji w zakresu podatków, w tym komentarza "Koszty uzyskania przychodu" wydanego przez C.H. Beck (2007-2009), "Handling Tax Controversies in Europe", i "European Transfer Pricing Law and Developments", Special Report, BNA Tax Management 2005.
Od 2011 roku Marcin jest Partnerem i doradcą podatkowym współce doradztwa prawno-podatkowego "Taxplan".

Prelegenci | Andrzej Wojnarowski

Andrzej Wojnarowski

Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie związany z branżą IT od 1993 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w nowosądeckiej firmie Optimus S.A. krakowskiej firmie Action 2 Sp. z o.o., oraz warszawskiej firmie Action S.A.
Od 2007 roku zajmował się świadczeniem usług outsourcingowych, w ramach których zarządzał, prowadził szkolenia pracowników, optymalizował procesy biznesowe w firmach głównie w działach serwisu, magazynu i produkcji oraz realizował wdrożenia systemów typu HelpDesk, Produkcja, Narzędziownia i WMS.

Program
Sprawozdanie
Prelegenci
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78