centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
XLIV edycja seminarium w cyklu INFORMATYKA KORPORACYJNA
NARZĘDZIA IT W ZARZĄDZANIU KADRAMI
NOWE POTRZEBY = NOWE ROZWIĄZANIA
Warszawa, 02.04.2014 Koordynator: Elżbieta Janus

PRELEGENCI

Prelegenci | Grzegorz Filipowicz

Grzegorz Filipowicz

Ekspert ZZL. Partner ForFuture oraz współpracownik Alior Instytut Szkoleń Wykładowca kilku uczelni (w tym: Akademia Leona Koźmińskiego, SGH). Członek ASTD (American Society for Training & Development) oraz ISPI (International Society for Performance Management). Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowo- konsultingowej. Twórca autorskiego Modelu Kompetencji Zawodowych oraz narzędzi Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Autor książek: "Zarządzanie Kompetencjami Zawodowymi" (PWE 2004), "Rozwój organizacji poprzez rozwój efektywności pracowników" (WK 2008), oraz "zarządzanie Kompetencjami Zawodowymi" (WK 2014) jak również licznych publikacji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania kompetencjami, Human Performance Improvement i strategii organizacji.

Prelegenci | Agata Lankamer-Prasołek

Agata Lankamer-Prasołek

Prawnik, absolwentka studiów podyplomowych: z zakresu Prawa Pracy na Uniwersytecie Gdańskim, Szkoły Mówców w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, Europejskich Studiów Specjalnych na Politechnice Gdańskiej oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła ponadto roczną aplikację inspektorską w Ośrodku Szkolenia PIP we Wrocławiu. W latach 1999 - 2008 pracownik Państwowej Inspekcji Pracy (prawnik, rzecznik prasowy oraz przez ostatnie 2 lata inspektor pracy). Doświadczony szkoleniowiec. Od 2004 r. prowadzi szkolenia dla klientów indywidualnych, jak i we współpracy z firmami szkoleniowymi, takimi jak: CWPP, C.H. BECK, United Web, czy Soyer.
Autorka licznych publikacji z zakresu prawa pracy, stały współpracownik "Rzeczpospolitej" oraz licznych wydawnictw branżowych takich jak C.H. BECK, ODDK oraz WIP. Jest współautorką książek: "Mobbing w szkolnictwie", "Dyskryminacja w miejscu pracy. Poradnik dla pracodawcy i pracownika", "Vademecum kierowcy w firmie z dokumentacją", "Kontrola pracodawcy przez Państwową Inspekcję Pracy", "Transgraniczne łączenie się spółek kapitałowych. Komentarz" , "Kodeks pracy. Komentarz Online", "Zatrudnienie, czas pracy i wynagradzanie pracowników podmiotów leczniczych wg nowej ustawy o działalności leczniczej", , "Świadczenia na rzecz pracowników - prawo pracy, konsekwencje podatkowe, prawo ubezpieczeń społecznych", "Podróże służbowe. Zasady rozliczania, czas pracy, ubezpieczenia społeczne, opodatkowanie". W przygotowaniu jest jej kolejna książka o uprawnieniach rodzicielskich w związku ze zmianami wprowadzonymi w 2013 r. Aktualnie wspólnik w firmie doradczo-konsultingowej "Pogotowie Kadrowe Lankamer Prasołek Sp. J.".

Prelegenci | Anna Mikulska

Anna Mikulska

Ekspert ds. employer brandingu, konsultant i trener - MJCC Employer Branding Consultants
Employer Brandingiem zajmuje się od ponad 10 lat. Pracowała w takich firmach jak PwC i Coca-Cola Hellenic. Współzałożycielka MJCC - pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w budowaniu wizerunku pracodawcy. Realizowała liczne projekty doradcze i komunikacyjne dla firm z takich branż jak BPO/SSC, farmaceutyczna, FMCG, IT, produkcja, wielka dystrybucja. Autorka wielu publikacji na temat employer brandingu i współautorka bloga o tej tematyce, redaktor naczelna Magazynu Employer Branding. Jest jednym z najbardziej doświadczonych konsultantów EB w Polsce.

Prelegenci | Katarzyna Młynarczyk

Katarzyna Młynarczyk

Konsultantka HR z doświadczeniem w obszarze miękkiego i twardego HR w agencji doradztwa personalnego oraz firmie consultingowej.
W Lee Hecht Harrison DBM pracuje od 2011 roku, gdzie w ramach programów outplacementowych realizowała serwis Job Development dla kilkuset uczestników projektów grupowych głównie z branży FMCG, a także farmaceutycznej oraz finansowej. Aktualnie jest Konsultantką Rynku Pracy w programach indywidualnych oraz executive outplacement i doradza zarówno osobom ze stanowisk specjalistycznych, jak i managerskich i executive.
Wcześniejsze doświadczenia obejmują między innymi pracę w agencji doradztwa personalnego.
Ukończyła studia socjologiczne oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. W chwili obecnej kontynuuje edukację z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej.

Prelegenci | Magdalena Pancewicz

Magdalena Pancewicz

Magdalena Pancewicz

Ukończyła socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. We wrześniu 2012 r. rozpoczęła studia doktoranckie w zakresie nauk społecznych w Polskiej Akademii Nauk.
W HRK od początku 2012 roku. Bierze dział w projektach budowania wizerunku pracodawcy (m.in. dla Leroy Merlin, Kraft Foods, Kompanii Piwowarskiej, empik, Ivalis, Sądu Okręgowego w Warszawie). Współtworzy metodologię badań wizerunku i realizuje badania na zlecenie klientów (m.in. Kompanii Piwowarskiej, PFRON, Energi, PLAY, H.J. Heinz).
Jako ekspert w zakresie zarządzania wiekiem współpracowała z Centrum Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Ma na swoim koncie wiele prelekcji na konferencjach branżowych - polskich i międzynarodowych. Odpowiada w HRK za współpracę z międzynarodową siecią firm executive search IRC.

Prelegenci | Dorota Raniszewska

Dorota Raniszewska

Od 1997 roku w branży HR w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej jako międzynarodowy doradca, coach, trener i menedżer. Ekspert w dziedzinie Motywacji i Rozwoju. Jedyny w Polsce i wyłączny licencjonowany konsultant Motivational Maps. Certyfikowany trener (roczna Szkoła Trenerek i Trenerów Heuresis). Certyfikowany Międzynarodowy Trener Points-of-You (roczna certyfikacja Points-of-You, akredytowana przez ICF). Wykładowca na SWPS w obszarze motywacji i wynagrodzeń - studia dzienne, zaoczne, podyplomowe. Działa pod marką Garden HR "Motywacja, Relacje, Firma z Pasją" oraz Off Words. Współtwórczyni i współprowadząca Off Words, programy rozwojowe oparte o takie techniki jak myślenie kreatywne, poszerzanie pola, Points of You, metaforę, System Analizy Ruchu (Laban Movement Analysis), fototerapię, terapię tańcem i ruchem, techniki medytacji. Blogerka, autorka licznych artykułów branżowych, prowadzi własny blog w obszarze motywacji i zarządzania.

Prelegenci | Karolina Szymanek

Karolina Szymanek

Od 2011 roku pracuje jako konsultant rynku pracy w firmie Lee Hecht Harrison DBM przy realizacji indywidualnych programów outplacement. Współpraca z około 300. Klientami ze stanowisk specjalistycznych, menadżerskich i top executive.
Współpracuje z klientami ze wszystkich branż. Ponad 500 zrealizowanych godzin konsultacyjnych. Doradza w zakresie poruszania się po rynku pracy, kontaktów z pracodawcami oraz zarządzania wizerunkiem w Internecie. Doskonała znajomość rynku pracy i zagadnień związanych z rekrutacją i selekcją pracowników. Współprowadzi seminaria i webinaria z zakresu budowania i zarządzania wizerunkiem w Sieci. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale personalnym, agencji doradztwa personalnego oraz firmie szkoleniowej.
Absolwentka psychologii, szkoły trenerów Metrum, w trakcie podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Prelegenci | Natalia Zagrodzka

Natalia Zagrodzka

Z Lee Hecht Harrison DBM Polska związana od 2010 roku. Dotychczas współpracowała z ponad 400 klientami z różnych branż i poziomów stanowisk (specjalistami, menadżerami i osobami z poziomu executive). Doradza w zakresie rozwoju kariery, kontaktów z rynkiem pracy oraz wizerunku w Sieci. Utrzymuje stałą współpracę z działami personalnymi firm w celu wymiany informacji na potrzeby procesu rekrutacji. Współprowadzi seminarium "E-wizerunek - kreowanie profesjonalnego wizerunku online" oraz koordynuje proces wdrażania platformy e-learningowej oraz przygotowania materiałów edukacyjnych.

Program
Fotoreportaż
Prelegenci
Firmy w programie
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78