centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

forum
VIII FORUM INFORMATYCZNEGO ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ
LOGISTYKA INFORMATYCZNA UCZELNI
PROFESJONALIZACJA ZARZĄDZANIA SZKOŁAMI WYŻSZYMI
Warszawa, 02.03.2016 Koordynator: Iwona Nowosielska

PRELEGENCI

Prelegenci | Jakub Brdulak

Jakub Brdulak

Jakub Brdulak

Pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Współpracuje z Ruchem Obywateli Nauki oraz Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Ekspert Boloński przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Stypendysta University of Denver w Kolorado w Stanach Zjednoczonych oraz Erasmusa - wykładał m.in. w Belgii, Turcji, Rumunii i na Łotwie. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu współorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończył II edycję Akademii Innowatorów Społecznych prowadzoną przez międzynarodową organizację Ashoka. Autor ponad 100 krajowych i zagranicznych publikacji (książek i artykułów) poświęconych tematyce zarządzania - głównie zarządzania wiedzą, innowacją i jednostkami szkolnictwa wyższego. Prowadzi zajęcia w ramach CEMS-u (Community of European Management Schools and International Companies) dla polskich i zagranicznych studentów we współpracy z globalnymi przedsiębiorstwami (Deloitte i DB Schenker).

Prelegenci | Artur Jabłoński

Artur Jabłoński

Artur Jabłoński

Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją marketingową. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy. Pracował i pracuje m.in. z: Ista Shared Services, OtoDom, Allegro, urzędem miasta Gdynia, urzędem miasta Toruń, ING, Radio PiK, Stiegelmayer i innymi.
W branży od 2010 roku. Doświadczenie zdobywał koordynując działania marketingowe w firmach (Exea, Smart Space) i w agencjach reklamowych, gdzie odpowiadał za działania dla marek takich jak Polpharma, Makro, Danone czy BIC.
Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu:
www.ArturJablonski.com. - Regularnie publikuje również w magazynach branżowych takich jak „Brief” czy „Marketing w Praktyce”.

Prelegenci | Sebastian Kawczyński

Dr Sebastian Kawczyński

Sebastian Kawczynski

Doktor nauk historycznych (Instytut Historyczny Uniwersytetu Warszawskiego, 2003), jeden z pomysłodawców i animatorów ruchu antyplagiatowego w Polsce. Od czerwca 2003 pełniąc funkcję prezesa zarządu Plagiat.pl Sp. z o. o. kieruje pierwszym polskim Internetowym Serwisem Antyplagiatowym Plagiat.pl. Autor licznych publikacji prasowych na temat plagiatowania, obecnie pracuje nad książką nt. zwalczania plagiatów i procederu pisania prac na zamówienie w szkolnictwie wyższym.

Prelegenci | Radosław Łebkowski

Radosław Łebkowski

Radosław Łebkowski

Architekt rozwiązań Business Intelligence, Microsoft
Od ponad 10 lat związany z branżą IT. Specjalizuje się m.in. w obszarze systemów baz danych, Business Intelligence, Big Data oraz zaawansowanej analizy danych (machine learning). Zajmuje się doradztwem w zakresie wyboru optymalnych narzędzi raportowo-analitycznych pozwalających efektywnie wykorzystać potencjał pracowników w organizacjach. Ekspert od systemów analizy danych w chmurze obliczeniowej, hurtowni danych oraz rozwiązań Self-Service BI . W firmie Microsoft od wielu lat jest odpowiedzialny za wsparcie największych klientów sektora Enterprise, instytucji publicznych oraz organizacji edukacyjnych. Prelegent na wielu konferencjach branżowych. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

Prelegenci | Marek Legutko

Marek Legutko

Marek Legutko

Konsultant i ekspert w Partners in Progress i PCG Polska. Z wykształcenia matematyk specjalizujący się w dziedzinie dydaktyki i diagnostyki edukacyjnej. Posiada bogate doświadczenie w pracy na stanowiskach eksperckich związanych z edukacją. Sprawował funkcje dyrektorskie m.in. w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, Ośrodku Diagnostyki Edukacyjnej w Krakowie. Jest współautorem podstaw programowych, standardów, programów i podręczników, serwisów diagnostycznych, miejskich portali edukacyjnych. Uczestniczył w pracach nad Sektorową Ramą Kwalifikacji dla branży IT oraz w licznych projektach dotyczących standardów kształcenia, jakości edukacji i egzaminów zewnętrznych. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki i Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Edukacyjnej. W Partners in Progress realizuje projekty, w ramach których wspiera uczelnie w zakresie procesów rekrutacji i monitorowania rozwoju potencjału studentów.

Prelegenci | Grzegorz Rawicz

Grzegorz Rawicz

Grzegorz Rawicz

Konsultant i ekspert w Partners in Progress i PCG Polska. Stypendysta Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Pracował w Pałacu Królewskim w Katarze. Od 16 lat jest związany z rynkiem Business Intelligence i BIG DATA. Przez wiele lat związany z SAS Institute zarówno w strukturach krajowych (dyrektor marketingu i sprzedaży) jak i globalnych (komitet sterujący komunikacją zewnętrzną). Współpracował również z Qumak, FranklinCovey, Master International, Controlling Systems i Tableau. Realizował projekty dla firm z branż farmaceutycznej, energetycznej, edukacyjnej, telekomunikacyjnej i IT. Wykładowca m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Autor wielu publikacji, m.in. współautor podręczników dotyczących informatyki ekonomicznej i zarządzania wiedzą. W Partners in Progress realizuje projekty wspierające uczelnie w wykorzystaniu technologii Business Intelligence i BIG DATA. Absolwent MBA IFG i wielu programów szkoleniowych.

Prelegenci | Maciej Stanisławczyk

Maciej Stanisławczyk

Maciej Stanisławczyk

Product Manager OPTicamp. Z branżą informatyczna związany od 15 lat. W OPTeam odpowiedzialny za rozwój oprogramowania dla Uczelni. Specjalizuje się w systemach IT – ekspert dziedzinowy systemów webowych. Uczestniczył w wielu projektach informatycznych, w których pełnił rolę architekta rozwiązań informatycznych. Przygotowywał koncepcje wdrożeń systemów realizowanych przez OPTeam. Odpowiadał za integrację różnych narzędzi informatycznych, aplikacji i systemów w ramach centralnych platform internetowych.

Prelegenci | Bartłomiej Stefan Świech

Bartłomiej Stefan Świech

Bartłomiej Stefan Świech

Zastępca Kanclerza Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, informatyk, kierownik wielu projektów informatycznych na uczelniach wyższych i w przedsiębiorstwach. Zwolennik zwinnych metod zarządzania projektami informatycznymi. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Prelegenci | Maciej Zadworny

Maciej Zadworny

Maciej Zadworny

Project manager, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego oraz freelancer. Z sukcesem realizował projekty z wielu dziedzin: internetowe, marketingowe, infrastrukturalne, i inne. Jego pasją jest wszystko co związane z szeroko pojętym biznesem internetowym i aplikacjami mobilnymi. Był odpowiedzialny za unowocześnienie aplikacji mobilnej iKozminski zgodnie z panującymi obecnie trendami w projektowaniu aplikacji.

Program
Fotoreportaż
Prelegenci
Sponsorzy
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78