centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

forum
IX FORUM INFORMATYCZNEGO ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ
NARZĘDZIA INFORMATYCZNE DLA KADRY AKADEMICKIEJ
Warszawa, 18.10.2016 Koordynator: Iwona Nowosielska

PRELEGENCI

Prelegenci | Piotr Adamczewski

Piotr Adamczewski

Piotr Adamczewski

Doktor nauk ekonomicznych z zakresu informatyki stosowanej. Absolwent kierunki Informatyka i Cybernetyka Ekonomiczna na ówczesnej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Zainteresowania naukowe koncentrują się wokół strategii informatyzacji przedsiębiorstw i instytucji, informatycznego wspomagania procesów zarządzania organizacji w warunkach e-biznesu, zarządzania wiedzą, systemów klasy ERP i metodyk ich wdrażania, informatycznych narzędzia inteligencji biznesowej oraz metodyki nauczania na odległość. Jako niezależny konsultant nadzorował wdrażanie kilkudziesięciu systemu klasy ERP i CRM w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. Ceniony wykładowca uczelni publicznych i prywatnych z zakresu informatyki stosowanej. Niezależny ekspert z zakresu zaawansowanych systemów ICT (m.in. PARP, NCN, NCBiR, Foresight Polska 2020). Autor ponad 250 publikacji naukowych (pozycji zwartych, artykułów i referatów) z zakresu informatyki stosowanej.

Prelegenci | Jacek Błahut

Jacek Błahut

Jacek Błahut

Od kilkunastu lat zajmuje się systemami kartowymi dla uczelni. Prowadzony przez niego zespół specjalistów OPTeam dokonał największej ilości wdrożeń Systemu Elektronicznej Legitymacji Studenckiej w Polsce i zdobył pozycję lidera w tym obszarze. Koordynator działań związanych z projektem EECS (European Education Connectivity Solution) mającym na celu opracowanie standardu Europejskiej Karty Studenckiej.

Prelegenci | Karolina Grodecka

Karolina Grodecka

Karolina Grodecka

Jest metodykiem e-learningu w Centrum e-Learningu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od pięciu lat zajmuje się rozwijaniem Otwartych Zasobów Edukacyjnych w AGH i szkoleniem z tej problematyki pracowników naukowo-dydaktycznych. W 2010 roku była zaangażowana w uruchomienie Open AGH – pierwszego repozytorium OZE na poziomie akademickim. Od 2013 roku koordynuje projekt opracowania otwartych e-podręczników dla inżynierów Open AGH e-podręczniki. Od 2010 r. przedstawicielka AGH w Koalicji Otwartej Edukacji, w której w latach 2013-2014 należała do Prezydium Rady. Autorka publikacji i kursów nt OZE dla nauczycieli.

Prelegenci | Anna Jędrzejczak

Anna Jędrzejczak

Od 2012 r. związana z firmą Plagiat.pl Sp. z o.o, pełniąca funkcję Menedżera ds. sprzedaży i obsługi klienta. W firmie Plagiat.pl odpowiedzialna za prowadzenie procesów wdrożeniowych dla nowych klientów, integrację systemu antyplagiatowego z systemami LMS oraz prace związane z rozwojem aplikacji. Współpracowała z Zespołem Audytorów przy realizacji audytu procedur antyplagiatowych przez Fundację im. Agustina-Jeana Fresnela.

Prelegenci | Sebastian Makowski

Sebastian Makowski

Sebastian Makowski

Product Manager, Product Owner, SIMPLE S.A.
Certyfikowany kierownik projektów – PRINCE2 Practitioner, miłośnik zwinnych metodyk zarządzania projektami. Praktyk, wdrożeniowiec z 10 letnim doświadczeniem w obszarze projektowania, wdrażania systemów informatycznych. Prowadził rozwój systemu klasy SFA Mobiz, który został nagrodzony Złotą Anteną Świata Telekomunikacji 2012 w kategorii Produkt Roku - rozwiązanie mobilne dla biznesu. Posiada 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu SIMPLE.EDU, czyli zintegrowanej platformy systemowej dla uczelni. Obecnie kieruje rozwojem wybranych obszarów SIMPLE.EDU, wspiera działania handlowe i wdrożeniowe, prowadzi prezentacje i szkolenia dla klientów.

Prelegenci | Katarzyna Mikołajczyk

Katarzyna Mikołajczyk

Katarzyna Mikołajczyk

Doktor nauk humanistycznych, andragog, absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej przy Laboratorium Psychoedukacji. Posiada ponad 9 letnie doświadczenie w branży e-learning. Jest metodykiem nauczania online w Dziale Rozwoju Edukacji Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Prowadzi zajęcia akademickie i szkoleniowe dotyczące metodyki kształcenia, dydaktyki medialnej, nowoczesnych technologii w edukacji, specyfiki kształcenia dorosłych oraz rozwoju umiejętności miękkich. Zrealizowała z sukcesem wiele projektów szkoleniowych oraz naukowo-dydaktycznych z zakresu e-learning, blended learning, zastosowania ICT w edukacji oraz metodyki kształcenia dorosłych. Ma na swoim koncie wiele wystąpień na konferencjach naukowych oraz branżowych, a także publikacje w periodykach naukowych i prasie.

Prelegenci | Artur Smolicki

Artur Smolicki

Artur Smolicki

Specjalista marketingu internetowego, pasjonat mediów społecznościowych oraz możliwości tworzenia biznesu w sieci. Od ponad 5 lat współpracujący z wieloma polskimi oraz światowymi markami budując ich wizerunek oraz doradzając w kwestii podejmowanych działań marketingowych. Analityk internetowy, skupiający się na efektywnym wykorzystaniu narzędzi marketingu internetowego. Ze szczególnym zainteresowaniem śledzi trendy zachodzące w sektorze MŚP oraz branży e-commerce. Subiektywny bloger, poruszający tematy związane z biznesem, reklamą oraz szeroko pojętą aktywnością w Internecie. Prelegent oraz szkoleniowiec, uczestnik konferencji branżowych w Polsce oraz za granicą. Jako mentor uczestniczy w programie akceleracji dla startupów Starter Rocket. Autor wielu publikacji oraz artykułów, prezentowanych w takich magazynach jak Marketing w Praktyce, Marketer Plus czy też Bloomberg Businessweek Polska.

Prelegenci | Marcin Zaród

Marcin Zaród

Marcin Zaród

Nauczyciel roku 2013, członek grupy Superbeflrzy RP, anglista w V Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Tarnowie, jeden z twórców Centrum Edukacji i Kreacji Cyfrowej Fabryka Przyszłości w Tarnowie, ekspert i trener w projekcie Laboratorium Dydaktyki Cyfrowej, zdobywca tarnowskiego tytułu Wychowawca roku 2012, latarnik Polski Cyfrowej. Prowadzi blog dla nauczycieli iporadnik.blogspot.com. Występował na Festiwalu Nauki OPPI w Helsinkach, konferencjach Inspir@cje 2013, 2014 i 2015 w Warszawie, Zlotach Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów w Ustroniu i Zakopanem oraz na konferencji Pokazać-Przekazać 2014 w Centrum Nauki Kopernik.
Autor artykułów w takich magazynach jak: IT w Edukacji, Dyrektor Szkoły, Głos Nauczycielski, Meritum, Języki Obce w Szkole.

Program
Fotoreportaż
Prelegenci
Firmy w programie
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78