centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
18 seminarium w cyklu INFORMATYKA W INSTYTUCJACH FINANSOWYCH "WPŁYW TECHNOLOGII NA SEKTOR FINANSOWY - PRAKTYCZNE ASPEKTY STOSOWANIA NARZĘDZI FINTECH"
Warszawa, 19.12.2017 Koordynator: Paulina Solińska

PRELEGENCI

Prelegenci |Bernard Gołko

Bernard Gołko

Bernard Gołko

Ekspert rynku FinTech i e-Commerce. Były Senior Vice President w Citigroup odpowiedzialny za dostarczanie rozwiązań eCommerce dla regionu MENA. Z branżą on-line związany od 2001 roku. Panelista i prelegent międzynarodowych konferencji. Architekt rozwiązań w obszarze 'revenue development' w kanałach zdalnych. Karierę rozpoczął w 2000 roku w Citibank Polska S.A. gdzie tworzył obszar akwizycji on-line. W latach 2007-2008 odpowiedzialny za wprowadzenie na Polski rynek międzynarodowego giganta eCommerce VistaPrint (kapitalizaja 2,5 mld USD). W latach 2008 - 2013 odpowiedzialny za rozwój kanałów digital w HSBC Bank Polska S.A. Oraz Credit Agricole. Od 2015 roku doradca firm nastawionych na digitalizację procesów oraz Digital Director Europe w Międzynarodowym Funduszu Private Equity.

Prelegenci |Grzegorz Leńkowski

Grzegorz Leńkowski

Grzegorz Leńkowski

Dyr. Linii biznesowej płatności natychmiastowe w KIR Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na makrokierunku informatyka. Od wielu lat związany z KIR, gdzie obecnie odpowiada za płatności natychmiastowe (Express Elixir) oraz usługi świadczone przez KIR na rzecz systemu płatności mobilnych BLIK. Wcześniej odpowiedzialny, m.in., za projekty wdrożeniowe związane z płatnościami, a także rozwój informatyki i telekomunikacji w KIR. Członek European Payments Council Scheme Management Board, gdzie z ramienia Związku Banków Polskich reprezentuje koalicję Polski oraz Słowacji. Przedstawiciel KIR w EACHA Innovation Group oraz Forum Technologii Bankowych przy ZBP. W przeszłości związany z firmą Ericsson Research.

Prelegenci | Michał Tabor

Michał Tabor

Michał Tabor

Expert, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji
Od 10 lat zajmuje się bezpieczeństwem informacji, wdrażaniem mechanizmów podpisu elektronicznego, systemów elektronicznej administracji oraz budowaniem systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji. Autor wielu rozwiązań z zakresu uwierzytelnienia, podpisu elektronicznego i dokumentu elektronicznego funkcjonujących w Polsce, w szczególności autor szeroko stosowanego mechanizmu składania deklaracji podatkowych i Profilu Zaufanego ePUAP.
Aktywnie uczestniczy w opiniowaniu projektu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS)
Rzeczoznawca Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Ekspert Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji w zakresie identyfikacji, uwierzytelnienia i podpisu elektronicznego, Dyrektor Trusted Information Consulting. Absolwent wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Program
Prelegenci
Informacje organizacyjne
Formularz zgłoszeniowy
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78