centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYKONTAKT

Lista laureatów 2003

W dniu 9 grudnia 2003 Kapituła nagrody Info-Star w XI edycji konkursu nominowała następujące osoby w poszczególnych kategoriach:

W kategorii Osiągnięcia Biznesowe:

W kategorii Rozwiązania Informatyczne: W kategorii Propagowanie Informatyki:

Laureaci nagrody Info-Star 2003 ogłoszeni w dniu 21 stycznia 2004 w trakcie otwarcia Targów Komputer EXPO 2004
W kategorii osiągnięcia biznesowe: Andrzej Dopierała
W Kategorii rozwiązania informatyczne: Janusz Filipiak
W Kategorii propagowanie informatyki: Sławomir Chabros


Edwin Bendyk - ur. 1965, absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarz, publicysta, eseista zajmujący się szeroko rozumianą tematyką cywilizacyjną, a zwłaszcza wpływem rozwoju nauki i najnowszych technologii bio i teleinformatycznych na społeczeństwo, politykę, kulturę i gospodarkę. Od 1999 r. pracuje w tygodniku "Polityka", w którym do połowy 2003 r. kierował redakcją internetową. Pisze również do "Res Publiki Nowej", "Przeglądu Politycznego", "Krytyki Politycznej", kijowskiej "Krytyki". W ciągu swej kariery naukowej pisał lub pracował w podziemnych magazynach studenckich "Miś" i "Grizzly", po 1989 r. w tygodniku "Nowoczesność", Polskiej Agencji Informacyjnej, Wiedzy i Życiu, Świecie Nauki, Sprawach Nauki, Życiu Warszawy, tygodniku Computerworld, miesięczniku Macworld, magazynie WWW. W latach 1996-1998 kierował działem Expo i Nowych Mediów wydawnictwa IDG Poland. W 2002 r. opublikował książkę "Zatruta studnia. Rzecz o władzy i wolności", uznaną za książkę jesieni 2002 r w Poznańskim Przeglądzie Nowości Wydawniczych oraz nominowaną do "Paszportów Polityki" i Literackiej Nagrody Nike 2003. Podczas II Forum BMC Software w 2003r. otrzymał tytuł "dziennikarza roku". Od wiosny 2004 r. w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej poprowadzi seminarium "Sieci społeczne i teleinformatyczne".

Sławomir Chabros - Od 1990 r. pracował w firmach informatycznych, w latach 1991-1995 pełnił funkcję prezesa Multitrade S.A., od 1995 r. zajmował stanowisko prezesa zarządu Centrum Edukacyjnego EduSoft. Obecnie zajmuje stanowisko wiceprezesa w Altkom Akademia S.A.
Osiągnięcia w propagowaniu informatyki:
Od 1992 r. jest organizatorem licznych seminariów popularyzujących nowoczesne technologie informatyczne, we współpracy z największymi międzynarodowymi producentami oprogramowania i sprzętu. Bezpłatne seminaria techniczne, powtarzane w wybranych miastach Polski, skierowane są do kadry inżynierów IT i specjalistów działów informatyki. Od 1995 r. jest organizatorem Forum Teleinformatyki, którego tytuły oraz tematyka dobierane są przez Radę Programową, złożoną z grona wybitnych osobistości i praktyków informatyki. Forum Teleinformatyki jest imprezą poświęconą bieżącym problemom branży IT. Był również organizatorem dwóch edycji Konferencji Komputer Expo, towarzyszących Targom Komputer Expo. Nominowany do Nagrody Info-Star 2001.
Osiągnięcia w dziedzinie promocji informatyki w 2002 roku:
Styczeń 2002 r. - zorganizowanie Konferencji Komputer Expo 2002, zatytułowanej "Po pierwsze Gospodarka, po drugie Informatyka", w której udział wzięło ponad 160 osób.
Marzec 2002 r. - zorganizowanie cyklu bezpłatnych seminariów, zatytułowanego "Nowoczesne metody zabezpieczania systemów informatycznych", promującego najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa systemów IT, oferowane przez firmy: 3Com, Novell oraz Symantec. W ciągu czterech dni w czterech miastach Polski ponad 800 osób wysłuchało wykładów i prezentacji.
Czerwiec 2002 r. - promowanie samokształcenia umożliwiającego uzyskanie tytułu Certified Novell Administrator (CNE), poprzez współorganizowanie projektu pod nazwą Akademia PCkuriera - sieci Novell. W cyklu Akademii, na łamach dwutygodnika PCkurier, prezentowana była wiedza z zakresu administrowania siecią opartą na Novell Netware 6. Dzięki tej inicjatywie osoby zainteresowane miały możliwość w krótszym czasie i niewielkim kosztem przygotować się do egzaminu.
Czerwiec 2002 r. - zorganizowanie w Warszawie bezpłatnego seminarium, zatytułowanego "Multimedialna komunikacja w korporacjach", w którym wzięło udział ponad 300 osób.
PaĄdziernik 2002 r. - zorganizowanie, tradycyjnie w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ósmej edycji Forum Teleinformatyki, zatytułowanej "Nowe szanse dla informatyki?". Uczestniczyło w niej ponad 230 osób, które wysłuchały niemal 30 prezentacji zgrupowanych w 4 sesjach tematycznych.
Listopad 2002 r. - promowanie informatyki i rozwiązań edukacyjnych (szkolenia IT) wśród młodzieży, w ramach akcji na rzecz Zespołu CARITAS, z którym współpracuje redakcja dwutygodnika CRN Polska.

Przemysław Czarnecki pracuje w Polskiej Telefonii Cyfrowej (PTC), operatorze sieci Era, od 1996 roku. Przez ostatnie 3 lata zajmuje stanowisko Dyrektora Wykonawczego ds. Rozwoju i Zarządzania Produktami. Do jego obowiązków należą wprowadzanie nowych produktów dla abonentów sieci Era, w oparciu o najnowsze technologie i współpracę z partnerami biznesowymi z sektora mediów, bankowosci i IT. W latach 1998 - 2000, Przemysław Czarnecki pełnił rowniez w PTC funkcje Dyrektora Departamentu Zarzadzania Siecia i Uslugami. Przemysław Czarnecki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej

Kierowany przez Przemysława Czarneckiego zespół doprowadził do stworzenia i uruchomienia "Era Omnix" - pierwszego w Polsce serwisu usług mobilnych, opartego o innowacyjną platformę informatyczną. Pozwala ona na szybkie tworzenie i oferowanie w sieci PTC produktów takich jak serwisy informacyjne, komunikacyjne, gry, czy usługi wykorzystujące lokalizację. Dzięki "Era Omnix" użytkownicy sieci PTC Era korzystają z wielu dziesiątek usług opracowanych we współpracy z partnerami takimi jak BBC, TVN24, Newsweek, Panorama Firm, Interia.pl czy GaduGadu.

Andrzej Dopierała, prezes HP Polska

Obecne stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego Hewlett-Packard Polska Sp. z o.o. pełni od 1998 roku. Ma ponad 13-letnie doświadczenie w IT. Pracę w HP Polska rozpoczynał w 1994 roku na nowo tworzonym stanowisku kierownika ds. partnerów w dziale systemów komputerowych, a następnie był szefem działu komputerów i drukarek. Andrzej Dopierała jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Po ukończeniu studiów wyjechał do USA. Karierę zawodową rozpoczął w Filadelfii w firmie usługowej zajmującej się naprawą i konserwacją urządzeń elektroniki przemysłowej, jako inżynier serwisowy. Po pół roku został szefem zespołu inżynierów, a po kolejnych sześciu -dyrektorem serwisu. W latach 1990-1991 był pracownikiem kanadyjskiej firny zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą urządzeń elektronicznych do badań geologicznych prowadzonych przy poszukiwaniu ropy naftowej oraz sprzętu pomiarowego wykorzystywanego przy eksploatacji szybów naftowych. Jako inżynier ds. produkcji był odpowiedzialny za opracowania procesów wdrożenia, produkcji i kontroli jakości nowych urządzeń, opracowanych przez dział badawczo-rozwojowy. W 1991 roku wrócił do Polski i podjął pracę w firmie Bull Polska - początkowo na stanowisku handlowca, następnie szefa zespołu handlowców. Jako prezes Hewlett-Packard Polska Andrzej Dopierała osiągnął spektakularne sukcesy. W 1998 roku odebrał z rąk prezesa HP Company Lewisa E. Platta nagrodę The President's Quality Award (PQA) przyznawaną najlepiej zarządzanym oddziałom HP na całym świecie. Firma od 1998 roku zajmuje pierwsze miejsca w rankingach największych firm informatycznych w Polsce: Computerworld Top 200 i Teleinfo 500. W latach 2000 i w 2001 Andrzej Dopierała znalazł się na liście Businessman Magazine liderów nowej ekonomii i społeczeństwa informacyjnego; w roku 2002 redakcja tego magazynu przyznała Andrzejowi Dopierale także tytuł jednego z najlepszych polskich menedżerów. Zdobył też tytuł Postaci Roku Rynku IT 2001 i 2002, przyznanej przez magazyn Computer Reseller News. Jest członkiem Polskiej Rady Businessu i Stowarzyszenia Menedżerów w Polsce. Ma 40 lat, żonaty, troje dzieci. Jego hobby to jazda na rowerze.

Jerzy Dryndos - jest założycielem firmy Logotec Engineering S.A. głównym udziałowcem oraz prezesem zarządu. Jest też szefem Logotec Engineering Group - międzynarodowej grupy firm utworzonej przez Logotec Engineering i równocześnie członkiem władz spółek wchodzących w skład grupy. Firmy wchodzące w skład grupy to dziesięć spółek działających w Polsce, Niemczech, Belgii, Szwajcarii we Włoszech i w USA.
Firma Logotec Engineering S.A. działa od 1989 roku i jako jedna z nielicznych polskich firm softwarowych rozpoczęła intensywne działania na rynkach zagranicznych. Firma osiągnęła na rynkach zagranicznych liczącą się pozycję w zakresie rozwiązań PDM/EDM, która utrzymuje od początku lat 90-tych. Opracowany przez spółkę product Mobile@Connector został uznany za najlepsze rozwiązanie w swojej dziedzinie w świecie - spółka rozpoczęła dzialania związane ze zbudowaniem kanałów dystrybucyjnych tego produktu w całym świecie.
W Polsce spółka jest liderem w zakresie rozwiązań klasy CRM, które dostarcza poprzez sieć partnerów, jak również jest jednym z liderów w zakresie rozwiązań służących do zarządzania dokumentami i przepływem informacji. Ponadto oferuje narzędzia do tworzenia rozwiązań mobilnych. Spółka specjalizowała i specjalizuje się we wchodzeniu na nowe, obiecujące rynki w ich bardzo wczesnej fazie rozwoju. Drugą częścią jej strategii jest dostarczanie klientom własnych systemów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie.

Jerzy Dryndos rozpoczynał karierę zawodową w Biurze Projektów i Kompletacji Dostaw Maszyn i Urządzeń Hutniczych "HUTMASZPROJEKT-HAPEKO" w Katowicach na stanowisku asystenta projektanta. W krótkim czasie przeszedł przez szereg stanowisk - m.in. został najmłodszym w historii firmy głównym projektantem oraz został wyróżniony nagrodą "Mistrz Techniki" jednocześnie kierująć działem IT oraz działem obliczeń inżynierskich.
Kariera Jerzego Dryndosa ma inżynierskie fundamenty. Jerzy Dryndos jest absolwentem Wydziału Metalurgii Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunek Przeróbka Plastyczna Metali. Obecnie wraz z żoną i córką mieszka w Mysłowicach, gdzie mieści się główna siedziba jego międzynarodowej grupy firm. W firmie zajmuje się głównie strategią, sprzedażą na rynki zagraniczne, a przede wszystkim kieruje rozwojem produktów firmy. Opracowane przez Jerzego Dryndosa i jego firmę oprogramowanie jest z powodzeniem sprzedawane na rynkach europejskich, amerykańskim i japońskim. Jest ono - począwszy od roku 1994 - umieszczane w różnego rodzaju międzynarodowych rankingach prowadzonych przez firmy zajmujące się analizą rynku PDM/EDM. Zostało też wielokrotnie nagrodzone różnymi medalami i dyplomami: Nagroda "Mikrolaur '88" oraz "Mikrolaur '99" za najlepsze polskie rozwiązanie informatyczne, nagroda "Przeglądu Technicznego" "Złoty Inżynier" rok 1995, Huzar Europy 2003 (wyróżnienie w konkursie na ambasadora polskiego biznesu na rynkach Unii Europejskiej), liczne (kilkadziesiąt) nagrody za najlepszy software m.in.: "Złoty Medal Międzynarodowych Targów Infosystem" 2001; "Złoty Bit" 2001; "Nagroda Złotej @" 2001; dwukrotnie "Medal Europejski" oraz najbardziej spektakularne dla: Logotec Mobile@Connector, który został uznany za przełomowy w kategorii Mobile Solutions na świecie. Produkt ten został finalistą światowych konkursów, zdobył główną nagrodę "Best Development Tool for Pocket P" w konkursie "Microsoft Mobility Challenge 2003" (New Orlean, marzec 2003), dwukrotnie ".NET Application of the Year" (Microsoft Worldwide Partner Conference, New Orleans, paĄdziernik 2003; Los Angeles, lipiec 2002) oraz ostatnio tytuł "Polski Produkt Roku 2003" przyznany przez miesięcznik BusinessWeek.

Zawodowe plany na przyszłość: doprowadzić do sukcesu produktu Mobile@Connector (w skali światowej) nie tylko na płaszczyĄnie technologicznej (co już nastąpiło) lecz także biznesowej. Doprowadzić spółkę do pozycji liczącego się dostawcy rozwiązań kosztem działalności integratorskiej.

Janusz Filipiak - założyciel i Prezes Zarządu firmy ComArch S.A.
Posiada tytuł Profesora zwyczajnego w dziedzinie telekomunikacji. Obecnie profesor Filipiak ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle nowych technologii. Pracował w laboratoriach France Telecom w Paryżu, w Telecommunications Research Centre na Uniwersytecie w Adelajdzie w Australii. Wykładał na nowojorskim Columbia University i w UCLA, Los Angeles. Był także konsultantem naukowym dla France Telecom. Jest autorem ponad stu publikacji z zakresu telekomunikacji i teleinformatyki wydanych w języku angielskim, w większości w najbardziej prestiżowych czasopismach w USA. Napisał 2 książki, które zostały wydane na zachodzie.
Profesor Filipiak był lub nadal jest redaktorem wielu czasopism w USA i w Europie Zachodniej.

W 1991 roku Profesor Filipiak założył spółkę ComArch - pierwszą w Polsce firmę opartą na wiedzy i jedną z nielicznych o korzeniach akademickich. ComArch tworzy obecnie globalną sieć spółek, która zatrudnia ponad 1000 najwyższej klasy specjalistów i sprzedaje swoje innowacyjne systemy do wszystkich sektorów gospodarki. ComArch, jako jedna z pierwszych Polskich firm skutecznie rozpoczęła sprzedaż swoich produkty na rynkach międzynarodowych i ma swój wkład w tworzenie nowego wizerunku polskiej gospodarki.

Profesor Filipiak jest żonaty i ma trójkę dzieci.

Ryszard Krauze, Prezes Zarządu Prokom Software SA
Ryszard Krauze, absolwent Politechniki Gdańskiej, jest znany przede wszystkim jako biznesmen; założyciel i prezes największej polskiej spółki informatycznej – Prokom Software S.A. oraz jednej z najbardziej wszechstronnych grup kapitałowych w Polsce – Prokom Investments SA.
Prokom Software SA, jako pierwsza spółka informatyczna w Polsce, od 1998 roku jest notowana na dwóch giełdach: London Stock Exchange i Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Największymi klientami Grupy Kapitałowej Prokom Software SA są m.in. NIK, ZUS, PZU, TP SA, PKO BP SA, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Edukacji Narodowej, KGHM i wiele innych instytucji, urzędów centralnych i spółek skarbu państwa.
Prokom Investments SA, który wraz z innymi podmiotami tworzy Grupę Kapitałową Prokom Investments SA, prowadzi m.in. prace inwestycyjne na terenie gminy Wilanów. Inwestycja ta, znana pod nazwą Miasteczko Wilanów, będzie najnowocześniejszym przedsięwzięciem budowlanym w Polsce. W Grupie Prokom Investments znajduje się m.in. spółka Bioton, która jako jedyna firma w Polsce produkuje biosyntetyczną insulinę ludzką.
Ryszard Krauze to nie tylko biznesmen, lecz także wielki sympatyk i mecenas sportu. Jego zainteresowanie sportem sięga czasów studenckich, w trakcie których był koszykarzem. Przez dwa lata występował w kadrze narodowej juniorów. Do dziś czynnie uprawia tenis, jogging i jazdę na rowerze. Jest pomysłodawcą i twórcą Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Idea Prokom Open. Od lat współpracuje z Polskim Związkiem Tenisa. Sponsorowana przez Prokom Software SA pierwszoligowa drużyna koszykarska Prokom Trefl Sopot, to jeden z najlepszych klubów w Polsce.
Ryszard Krauze od wielu lat aktywnie wspiera rozwój kultury poprzez założoną przez siebie Fundację, która nosi jego imię. Celem Fundacji jest także zbliżanie ludzi różnych narodowości oraz krzewienie kultury fizycznej wśród młodzieży.
Fundacja Ryszarda Krauze objęła m.in. patronatem film dokumentalny "W poszukiwaniu utraconych lat", opisujący historię relacji polsko-żydowskich. Fundacja bierze też aktywny udział w tworzeniu Muzeum Historii Żydów Polskich.
Innym przykładem obrazującym zaangażowanie Fundacji w realizację jej statutowych celów jest darowizna na rzecz Biblioteki Narodowej w Warszawie przekazana na zakup dwóch wybitnych dzieł polskiej literatury – rękopisów "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza oraz "Starej baśni" Józefa Ignacego Kraszewskiego.
W kwietniu 2002 roku Fundacja zaangażowała się w promowanie wystawy sztuki Polskiej w Brazylii. Objęcie mecenatu Fundacji Ryszarda Krauze nad tą wystawą pozwoliło pokazać w Ameryce Łacińskiej dorobek polskiej kultury. Ekspozycja towarzyszyła wizycie Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego.
Ryszard Krauze objął też mecenatem Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Fundacja będzie wspierała finansowo Szkołę przez pięć kolejnych lat. Ryszard Krauze był również mecenasem Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w 2000 roku i pomógł w utrzymaniu dworku w Żelazowej Woli – miejscu urodzenia kompozytora. Niezwykle istotną inicjatywą dla Ryszarda Krauze jest wspieranie edukacji młodzieży. W 2003 roku odbyła się jubileuszowa, X Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna, której finał – już po raz czwarty – przeprowadzony został w siedzibie i z wykorzystaniem zaplecza technicznego największej w kraju firmy zajmującej się szkoleniami informatycznymi – Combidata Poland Sp. z o.o., należącej do Grupy Kapitałowej Prokom Software SA. Ryszard Krauze został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania oraz za wkład w organizację olimpiad informatycznych i rozwój młodzieży uzdolnionej informatycznie.
Ryszard Krauze nie zapomina też o najbardziej potrzebujących, dlatego od dawna organizuje akcje charytatywne oraz wspomaga domy dziecka i szpitale (m.in. stale współpracuje z ośrodkiem hipoterapii Kolibki w Gdyni).
Ryszard Krauze jest członkiem Polskiej Rady Biznesu oraz Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, a także Wiceprezydentem Konfederacji Pracodawców Polskich. Jest też honorowym konsulem Austrii.
Mieszka w Gdyni, żonaty, ma dwoje dzieci - córkę i syna.

Wojciech Mądalski został powołany na stanowisko prezesa Zarządu Netii Holdings S.A. 17 września 2002 r. Ma 47 lat i podwójne obywatelstwo – kanadyjskie i amerykańskie. Jest absolwentem Wydziału Ochrony Środowiska Politechniki Wrocławskiej oraz Inżynierii Chemicznej MCMaster University w Hamilton w Kanadzie. Biegle włada językiem angielskim i polskim, w stopniu zaawansowanym posługuje się francuskim i rosyjskim. W latach 1993 + 1998 związany był z koncernem Pepsico Inc. , w którym zajmując kierownicze stanowiska pracował m.in. w Pepsico Foods International Polska, E.Wedel S.A., Macrosnack Development i Pepsico Foods International Europe Group w Londynie oraz w Walkers Snack Food Ltd.
W latach 1998 - 2001 był prezesem i dyrektorem zarządzającym Hortex Holding S.A., a potem dyrektorem zrządzającym Carlsberg Brewieries A/S z siedzibą we Wrocławiu.
Wojciech Mądalski jest żonaty, ma córkę. Jego hobby to narty, narty wodne i jazda konna.

Wojciech Mądalski ma doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi spółkami, w szczególności takimi, które przeprowadzają restrukturyzację w celu umocnienia pozycji rynkowej.
Jego doświadczenie zawodowe zdobyte w spółkach sektora FMCG i w branży chemicznej, wykształcenie techniczne oraz praca w międzynarodowych korporacjach stwarzają dobrą podstawę do zarządzania spółką telekomunikacyjną.

Bronisław Piwowar jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Przez 20 lat pracował w Zakładach Elektronicznych Elwro we Wrocławiu między innymi przy opracowywaniu i wdrażaniu do produkcji komputerów: Odra 1204, Odra 1304, Odra 1325 i Odra 1305, a także przy opracowywaniu komputera Riad 32. Współuczestniczył przy opracowaniu i wdrażaniu do produkcji pierwszego w Polsce systemu sieciowego TELE JS (kompatybilność z IBM 3705). Przez cztery lata prowadził wykłady na Politechnice Śląskiej z organizacji komputerów i sieci komputerowych.
W latach 1982 do 1989 pracował w Instytucie Maszyn Matematycznych w Warszawie przy opracowaniu systemu sieciowego TELE SM (kompatybilność z sieciami dla komputerów PDP) oraz pierwszym polskim komputerem personalnym o nazwie MAZOVIA 1016.
W latach 1990 do 2000 zajmował się projektowaniem oraz instalacją sieci komputerowych i telefonicznych (m.in. dla NBP i Policji).
Bronisław Piwowar przez okres ostatnich prawie 10 lat pracuje w Wydawnictwie IDG Polad SA jako redaktor naczelny miesięcznika NetWorld, nadając mu charakter pisma biznesowo - technologicznego, przeznaczonego dla menedżerów i specjalistów zajmujących się projektowaniem, budową i utrzymaniem sieci teleinformatycznych. NetWorld opisuje między innymi: standardy sieciowe, aspekty technologiczne i biznesowe Internetu, sieci komórkowych GSM, systemów bezpieczeństwa sieciowego, pamięci masowych, okablowania strukturalnego, systemów zasilania bezawaryjnego, a ostatnio - sieci bezprzewodowych WLAN. Bronisław Piwowar był inicjatorem, współautorem i koordynatorem opracowania i wydania - w ramach "Biblioteki NetWorlda" - cieszących się dużym zainteresowaniem wśród menadżerów i specjalistów, książek: "Vademecum teleinformatyka" i "Leksykon teleinformatyka". W ramach teleinformatycznej edukacji technologicznej od czterech lat prowadzi ogólnopolskie Seminaria techniczne Networlda i towarzyszące im Warsztaty technologiczne. Wprowadził także, cieszące się dużym powodzeniem, specjalne dodatki: edukacyjny - Kompendium wiedzy o sieciach oraz edukacyjno - biznesowy - Suplement produktów sieciowych high-tech. Szczególnie cenną wartością "NetWorlda" oraz związanych z nim, wyżej wspomnianych, produktów wydawniczych jest profesjonalne i bardzo bogate ilustrowanie materiału merytorycznego (rysunki, schematy, zdjęcia).
Bronisław Piwowar od trzech miesięcy pełni funkcję wydawcy "NetWorlda". Jest doktorem nauk technicznych.

e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2015 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78